Tajemnicza paczka z 1912 roku zostanie dzisiaj otwarta - Marcus - 24 sierpnia 2012

Tajemnicza paczka z 1912 roku zostanie dzisiaj otwarta

Przeglądanie forum Gry-Online często dostarcza ciekawych informacji nie tylko na temat gier, ale także ze świata nauki, polityki czy sportu. Niniejszy wpis jest zainspirowany wątkiem jednego z użytkowników, który informuje nas o ciekawym przedsięwzięciu prosto z Norwegii.

Przyznam szczerze, iż historia, którą widzice poniżej, była mi obca aż do dzisiaj. Generalnie chodzi o to, że 26. sierpnia 1912 roku, czyli prawie równe sto lat temu, Johan Nygard złożył w depozycie pakunek. Niby nic dziwnego, ponieważ w tamtych czasach skrytki były dość popularne. Jednak najciekawszą częścią całej opowieści okazuje się informacja o dacie otwarcia paczki. Ma to zostać dokonane dopiero w roku 2012!

Za pośrednictwem tej strony możecie na żywo obserwować poczynania ludzi z muzeum w mieście Gudbrandsdal. Całość wygląda niczym pokaźny "fejk", ale mimo to poczekam do godziny osiemnastej, by sprawdzić, co przygotował dla nas ten tajemniczy mężczyzna z przeszłości. Być może w pudełku znajduje się zdjęcie kosmity, informacje dotyczące przyszłości ludzkości lub, najzwyczajniej w świecie, Norwegowie pragną zostać mistrzami trollingu.

P.S. Wspomniany temat znajduje się w tym miejscu.

P.S. 2 po godzinie osiemnastej poinformuję Was o tym, co znajdowało się w paczce (w komentarzu bądź za pośrednictwem tego wpisu).

Marcus
24 sierpnia 2012 - 17:22