Nowe screeny z Assassin's Creed III - Marcus - 3 marca 2012

Nowe screeny z Assassin's Creed III

Zaledwie kilka dni temu mogliśmy podziwiać okładkę, która "wyciekła" do Internetu. Dzisiaj magazyn Game Informer opublikował solidną porcję zdjęć z gry. Screeny potwierdzają wcześniejsze plotki nt. umiejscowienia gry - tym razem poskaczemy po budynkach z czasów wojny o niepodległość Stanów Zjednoczonych.

Na pierwszym obrazku widzimy głównego bohatera gry, zatrzymywanego przez jednego ze strażników. Wiemy, iż będzie on pół-indianinem o imieniu Connor, należącym do plemienia Mohawków. W oddali można dostrzec szereg budynków oraz tłum żołnierzy i mieszkańców miasta. Co ciekawe, po drodze spotkamy kilka ważnych historycznych postaci, m.in. Waszyngtona i Franklina. W grze pojawi się kilka frakcji - Indianie, Amerykanie, Brytyjczycy, Francuzi, Templariusze, a także Assasyni.

Drugi ze screenów przedstawia naszego protagonistę biegnącego przez zaśnieżony las, z łukiem na plecach oraz bronią palną w ręku. Wielu graczy twierdziło, że najnowsza odsłona serii stanie się strzelanką. Jest to bardzo wątpliwe, ponieważ assasyn z ujawnionych do tej pory materiałów najczęściej nosi ze sobą łuk, sztylety oraz toporek. Wraz ze zmianą pór roku, otaczające nas środowisko zacznie się zmieniać. Jest to ważne, gdyż tym razem częściej będziemy wspinać się na drzewa, aniżeli skakać po budynkach.

Poniżej znajdziecie galerię wszystkich zdjęć - pokazują chociażby wygląd budynków i walkę z przeciwnikami. Assassin's Creed III tworzono równolegle z Revelations oraz Brotherhood, natomiast jego premiera została przewidziana na 30. października 2012 roku w wersjach na PC, Xboksie 360 i Playstation 3.

Marcus
3 marca 2012 - 07:46