The Last of Us Castlevania: Lords of Shadow 2 GTA V Apple Man of Steel - flash news (7.6) - barth89 - 6 czerwca 2013

The Last of Us, Castlevania: Lords of Shadow 2, GTA V, Apple, Man of Steel - flash news (7.6)

10/10 dla The Last of Us, nowy screen z GTA V w Red Dead Redemption GOTY, w Saints Row 4 uratujemy świat na golasa, Castlevania: Lords of Shadow 2 już zimą, Apple wpływa na rozwój Cupertino i okolic, Samsung Galaxy S4 Active oficjalnie, nowy trailer "Man of Steel", kanapka z "Obcego" i znacznie więcej...

Nie wiecie skąd czerpać informacje? Gameplay.pl zaprasza w każdy poniedziałek, środę i piątek na flash news - skondensowaną porcję świeżych newsów ze świata gier, telefonów, sprzętu i filmu.

GRY

  • Recenzja The Last of Us - po całej masie trailerów, dzienników dewelopera, zapowiedzi i reklam TV przyszedł wreszcie czas na... samą grę. Jaką ocenę otrzymało The Last of Us w recenzji Eurogamera? Soczyste 10/10.
  • Screen z Grand Theft Auto V w Red Dead Redemption? - wszyscy gracze, którzy zdecydują się na zakup gry Red Dead Redemption w edycji GOTY mogą spodziewać się w środku ulotki z nowym screenem z Grand Theft Auto V. Oczywiście nie trzeba kupować Red Dead Redemption, by zobaczyć co owy screen prezentuje.
  • Man of Steel zmierza na platformy mobilne - w związku ze zbliżającą się premierą filmu "Man of Steel", posiadacze urządzeń z Androidem i iOS będą mogli od 14 czerwca zaopatrzyć się w grę o takim samym tytule.
  • Zobacz jak ratować świat w Saints Row 4 - w sieci pojawił się nowy trailer zwariowanego Saints Row 4. Doskonale wiemy, że w grze przyjdzie nam się zmierzyć z zastępami obcych. Kto powiedział, że nie możemy z nimi walczyć... na golasa?
  • Castlevania: Lords of Shadow 2 już tej zimy - dowiedzieliśmy się, że sequel świetnej Castlevanii: Lords of Shadow zadebiutuje na PC, Xboxie 360 i PlayStation 3 już tej zimy (czyli niekoniecznie w tym roku). Przy okazji przypominam, że pecetowcy będą mogli w sierpniu zapoznać się z pierwszą częścią. W sieci pojawił się też nowy zwiastun produkcji, przygotowany z myślą o targach E3:

MOBILE & TECH

  • Apple wpływa na rozwój Cupertino i okolic - trudno się dziwić temu stwierdzeniu, ale Apple przedstawiło raport, w którym wylicza kolejne korzyści płynące z obecności Apple dla Cupertino i okolic. Apple zatrudnia każdego roku średnio 18% osób więcej niż w roku poprzednim, a w chwili otwarcia nowego kampusu (nazywanego statkiem kosmicznym) zatrudniać ma 23400 osób.
http://boxedindesign.com/blog/apple/appleufo.jpg
  • Samsung Galaxy S4 Active wreszcie oficjalnie - do tej pory wszelkie informacje dotyczące wzmocnionej wersji Galaxy S4 traktować mogliśmy jako plotki, bowiem fakt istnienia urządzenia nie został potwierdzony. Mówimy już jednak o tym w czasie przeszłym, ponieważ urządzenie zostało oficjalnie potwierdzone przez Samsunga.
  • Apple nadal najpopularniejsze w USA - z raportu firmy comScore wynika, że w miesiącach luty-kwiecień Apple miało największy udział w rynku smarftonów, tym samym utrzymało więc koronę najpopularniejszego producenta smartfonów w Stanach Zjednoczonych. Prawie 40% dla Apple, 22% dla Samsunga.

FILM

  • Zobacz nowy trailer "Man of Steel" - premiera nowego "Man of Steel" z Supermanem w roli głównej zbliża się wielkimi krokami, a ja tymczasem zachęcam was do obejrzenia najnowszego zwiastuna tego filmu.
  • Kanapka a'la "Aliens" - na koniec ciekawostka. Na pewno nigdy byście na to nie wpadli (bo niby po co?), ale czy wiecie, że "Obcy" może być smaczny? Nie wierzycie? W takim razie zajrzyjcie tutaj.
barth89
6 czerwca 2013 - 17:10