Nie przegap: Wysyp paczek z grami Indie! - Joorg - 20 czerwca 2013

Nie przegap: Wysyp paczek z grami Indie!

Trzeba przyznać, że ten tydzień dla miłośników gier niezależnych jest dosyć obfity. Powróciły takie akcje jak Humble Bundle, Bundle Stars, The Indie Gala oraz Indie Royal. Co możemy otrzymać wydając zaledwie kilka dolarów?

The Humble Bundle koncentruje się tym razem na Androidzie. Oferując kwotę poniżej średniej otrzymamy takie tytuły jak Aquaria, Fractal, Organ Trail: Director’s Cut, Stealth Bastard Deluxe oraz Pulse. Jeśli jednak zdecydujemy się wydać trochę więcej (na ten moment $4.70), to dodatkowo dostaniemy Frozen Synapse i Broken Sword: Shadow of the Templars - Director’s Cut. Powiecie pewnie, że tą pierwszą już mieliśmy okazję dostać podczas innej akcji na HB. To prawda, ale tym razem dodatkowo otrzymujemy dostęp do bety tej produkcji w wersji przenośnej. Co więcej, wszystkie tytułu, z wyjątkiem Pulse, możemy dodać do naszego konta na Steamie. Akcja kończy się za 12 dni.

The Indie Gala z kolei ma do zaoferowania aż 14 gier! Co prawda nie są to produkcje wysokich lotów, ale kilka perełek się znajdzie. Za minimalną stawkę otrzymamy Creatures: The Albian Years (bez Steama), Pirates of Black Cove i Survivor Squad (bez Steama). Płacąc powyżej $3.58 dodatkowo dostaniemy Chester (bez Steama), Sword of the Stars: Complete Collection, Vessel z małym bonusem, Aquanox oraz jeszcze nieodkrytą produkcję. Jeśli jednak zdecydujemy się wziąć całą paczkę, za którę trzeba dać powyżej $5.91 to zgarniemy jeszcze Star Ruler, Edna & Harvey: Harvey's New Eyes, A New Beginning Final Cut, Sword of the Stars II: Enhanced Edition i dwie tajemnicze produkcje, które odblokowane zostaną w przyszłym tygodniu. Aktualna Indie Gala skończy się za 10 dni.

Ciekawie natomiast prezentuje się Indie Royal o tytule The Chosen 2 Bundle. Oryginalnie paczka nazywała się Really Big Bundle i została wystawiona raz jeszcze na prośbę fanów. Wszystkie gry możemy odblokować na Steamie a są to: Really Big Sky, Eufloria, Runespell: Overture, Cthulhu Saves the World i Breath of Death VII. Aktualna cena minimalna to 3,32 euro a do końca akcji pozostały niecałe 5 dni.

Interesujące są również akcje na stronie Bundle Stars. Tu za zaledwie 88 eurocentów dostaniemy trzy części Alien Shooterów wraz z kluczami na Steama, ale to nie koniec. Bundle Stars oferuje również 3 inne bardzo bogate paczki. W Atomic Indie znajdziemy Section 8, The First Templar Steam Special Edition, Legendary, Dream Pinball 3D, Disciples III: Resurrection, Insecticide, Tropico Trilogy, Imperium Romanum: Gold Edition, SpaceChem, i Dino D-Day. Ten zestaw skończy się za niecałe 6 dni. W paczce zatytułowanej Indie Jam 2, która dobiegnie końca za 7 dni mamy Shattered Horizon, Two Worlds II, Nuclear Dawn, Two Worlds II - Castle Defense, Planets Under Attack, Iron Grip: Warlord, Holy Avatar vs. Maidens of the Dead, Ion Assault, i X-Blades. W ostatniej paczce, która potrwa jeszcze 15 dni dostaniemy: Unstoppable Gorg, Stellar Impact, Twin Sector, Dead Horde, Future Wars, Greed: Black Border, Grotesque Tactics, Trapped Dead, Grotesque Tactics 2 oraz Trauma. WSZYSTKIE wymienione tutaj gry są do odblokowania na Steamie, a za każdą z tych paczek zapłacimy 4.47 euro. (Czyli tutaj za około 15 euro w sumie możemy dostać aż 32 gry!) Sprawdźcie również inne oferty z tej stronki, bo jest kilka ciekawych.

I ostatni, jednak najsłabszy zestaw, znajdziecie na stronie Groupees.com, a w nim za $5.25: Spectraball, Smash Cat (Bez Steama), Chernobyl Commando (Bez Steama), Space Ark, Aeon Command (Bez Steama), Numen: Contest of Heroes, Freedom Fall (Bez Steama), Off-Road Drive, Dynamite Jack (i kilka bonusów, które co jakiś czas zostają odblokowane). Bez polotu, chyba tylko dla największych miłośników i desperatów.

Skusicie się na coś?

Zapraszam do śledzenia mojego profilu na Facebooku. Wkrótce info o konkursach.

Joorg
20 czerwca 2013 - 14:03