Wiedźmin 3: Dziki Gon Homefront: The Revolution i The Vanishing of Ethan Carter. Trailers (7.6) - barth89 - 7 czerwca 2014

Wiedźmin 3: Dziki Gon, Homefront: The Revolution i The Vanishing of Ethan Carter. Trailers (7.6)

Trailers to cotygodniowa porcja najlepszych i najważniejszych filmików z branży gier wideo z całego tygodnia. W każdą sobotę: trailery, teasery, gameplaye, spoty reklamowe i dzienniki dewelopera. Dzięki Trailers nie ominiecie żadnego ważnego zwiastuna.

TOP 3

1. Wiedźmin 3: Dziki Gon

Nie mogło być inaczej - w tym tygodniu zdecydowanym numerem jeden jest najnowszy zwiastun gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Filmik został ujawniony podczas czwartkowej konferencji studia CD Projekt RED (podczas której poznaliśmy również zawartość edycji kolekcjonerskiej) i zawiera całkiem sporo materiałów wprost z rozgrywki. Zwiastun przygotowany został na tegoroczne targi E3.

2. Homefront: The Revolution

Do tej pory o nowym Homefronct'cie wiedzieliśmy tyle, że powstaje oraz że za jego produkcję odpowiada studio Crytek. Teraz wiemy już na pewno, że projekt ma się dobrze, że gra pojawi się na E3, a także że jej premiera planowana jest na 2015 rok. W tym tygodniu w sieci pojawił się efektowny zwiastun gry.

3. The Vanishing of Ethan Carter

Polskie studio The Astronauts długo trzymało fanów niezależnych produkcji w niepewności. Na dobrą sprawę wciąż nie wiemy, czym The Vanishing of Ethan Carter ma właściwie być, jednak wszystko wskazuje na to, że niebawem poznamy więcej szczegółów pierwszej produkcji Astronautów. Poznajcie Red Creek Valley (i dość szokujące zakończenie zwiastuna).

Warto obejrzeć również...

Middle-earth: Shadow of Mordor

Efektowny cinematic.

Wasteland 2

Filmowy (dosłownie) zwiastun.

Mortal Kombat X

Trailer zapowiadający i pokrótce prezentujący nowego Mortala.

Batman: Arkham Knight

Batmobil w roli głównej.

Battlefield Hardline

Trailer przedstawiający głównego bohatera.

Dying Light

Zwiastun na E3.

Enemy Front

Trailer premierowy oraz materiał wideo prezentujący tryb multiplayer.

Dark Souls II: The Lost Crowns

Zwiastun trzech (!) DLC do Dark Souls II.

Sniper Elite 3: Afrika

Trailer trybu multi.

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
7 czerwca 2014 - 20:11