Najciekawsze trailery z E3 2014 // cz.1 // Trailers Extra - barth89 - 10 czerwca 2014

Najciekawsze trailery z E3 2014 // cz.1 // Trailers Extra

Wszystkie konferencje tegorocznych targów E3 już za nami, deweloperzy odkryli przed nami wszystkie swoje karty, a w sieci aż huczy od nowych informacji i wywiadów. Oczywiście w całym tym szaleństwie nie mogło zabraknąć wszelkiej maści materiałów wideo - trailerów, teaserów i fragmentów rozgrywki - które to są chyba najważniejszą częścią każdej prezentacji na E3. Zapraszam na część pierwszą specjalnego wydania Trailers, w którym obejrzycie wszystkie najważniejsze filmiki z Electronic Entertainment Expo 2014.

Dzisiejsze trailers jest szczególne, a to dlatego, że i okazja jest szczególna - nie podejmuję się wyzwania wytypowania trzech najciekawszych zwiastunów, bowiem niemal każdy z zaprezentowanych nam do tej pory filmików zasługuje, by w TOP 3 się znaleźć. Zamiast tego proponuję wam samą esencję: materiały wideo w najczystszej postaci.

W tej części macie okazję zapoznać się z trailerami takich produkcji, jak: Assassin's Creed: Unity (rewelacyjny zwiastun CGI, prezentacja głównego bohatera i gameplaye), Call of Duty: Advanced Warfare (gameplay udowadniający, że Call of Duty hula wreszcie na nowym silniku!), Battlefield Hardline (trailery i fragmenty rozgrywki z trybu multi), FIFA 15 (Ignite na PC!), Mirror's Edge (gameplay), Mass Effect 4 (oficjalna zapowiedź i wywiad z twórcami), Star Wars: Battlefront (nadal mało 'mięsa', za to widać, że producenci przykładają się do jak najbardziej wiernego oddania klimatu Gwiezdnych Wojen), Dragon Age: Inkwizycja (trailer i gameplay, niestety raczej mało efektowny), Rise of the Tomb Raider (Lara ponownie w akcji), Middle-earth: Shadow of Mordor (mnóstwo fragmentów niebywale efektownej rozgrywki), Tom Clancy's The Division (klimatyczny trailer i nowy gameplay) oraz to, na co czekamy najbardziej: Wiedźmin 3: Dziki Gon (gameplay!). Enjoy...

Assassin's Creed: Unity

Call of Duty: Advanced Warfare

Battlefield Hardline

FIFA 15

Mirror's Edge

Mass Effect 4

Star Wars: Battlefront

Dragon Age: Inkwizycja

Rise of the Tomb Raider

Middle-earth: Shadow of Mordor

Tom Clancy's The Division

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Kolejna porcja zwiastunów prosto z E3 już niebawem!

A któy trailer z tegorocznych targów E3 wywarł na was największe wrażenie?

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
10 czerwca 2014 - 19:51

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
12.06.2014 04:28
Sycho141
41
Pretorianin

Nie ma sensu wybierać najlepszego, skoro nie dodałeś trailera Zeldy (gry targów)...

12.06.2014 19:33
Barthez x
odpowiedz
Barthez x
163
vel barth89

Tak, tylko że w sobotę będzie część druga Trailers Extra :)

14.06.2014 17:53
odpowiedz
darth16
24
Pretorianin

Takie pytanie - czy wie ktoś gdzie można dostać tapetę na komputer z tą grafiką, która kończy trailer Unity (4 asasynów na tle genialnego Paryża)? ;)