Najciekawsze trailery z E3 2014 // cz.2 // Trailers Extra - barth89 - 14 czerwca 2014

Najciekawsze trailery z E3 2014 // cz.2 // Trailers Extra

Wszystkie konferencje tegorocznych targów E3 już za nami, deweloperzy odkryli przed nami wszystkie swoje karty, a w sieci aż huczy od nowych informacji i wywiadów. Oczywiście w całym tym szaleństwie nie mogło zabraknąć wszelkiej maści materiałów wideo - trailerów, teaserów i fragmentów rozgrywki - które to są chyba najważniejszą częścią każdej prezentacji na E3. Zapraszam na część drugą specjalnego wydania Trailers, w którym obejrzycie wszystkie najważniejsze filmiki z Electronic Entertainment Expo 2014.

W tej części specjalnego wydania Trailers znajdziecie pozostałe zwiastuny i gameplaye produkcji, które ujawnione bądź zaprezentowane zostały podczas tegorocznego E3. Dziś: Evolve (zwiastun z fragmentami rozgrywki oraz długi gameplay), Borderlands: The Pre-Sequel! (gameplay prosto z Księżyca), Tom Clancy's Rainbow Six: Siege (Rainbow Six żyje i najwyraźniej ma się bardzo dobrze), Bloodborne (nowa gra From Software - trailer i fragment rozgrywki), Far Cry 4 ("czwórka" to nie skok na kasę, bowiem gra wygląda wybornie!), Mortal Kombat X (gameplay), Obcy: Izolacja (walka z Obcym), Grand Theft Auto V (GTA V na PC i nowe konsole!), Dead Island 2 (wesoły trailer prawowitej kontynuacji Dead Island), The Crew (trochę wyścigów na zwiastunie i gameplayach), Batman: Arkham Knight (Batmobil w akcji), Doom (teaser), Homefront: The Revolution (gameplay), Project CARS (ta gra wygląda jak Forza na pecety...), Armored Warfare (World of Tanks ze współczesnymi czołgami), Lords of the Fallen (Tomasz Gop prezentuje nowy fragment rozgrywki), World of Speed (co łączy World of Speed i Undergroundy?) oraz The Legend of Zelda (nowa Zelda z otwartym światem). Herbata/cola i jakaś przekąska przygotowane? Miłego oglądania!

Evolve

Borderlands: The Pre-Sequel!

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Bloodborne

Far Cry 4

Mortal Kombat X

Obcy: Izolacja

Grand Theft Auto V

Dead Island 2

The Crew

Batman: Arkham Knight

Doom

Homefront: The Revolution

Project Cars

Armored Warfare

Lords of the Fallen

World of Speed

The Legend of Zelda

Poprzednią część spacjalnego wydania Trailers znajdziecie TUTAJ.

Który Trailer tym razem najbardziej wam się spodobał?

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
14 czerwca 2014 - 17:01