Kto wcieli się w młodego Hana Solo? Oto mocni kandydaci - Gameplay - 16 marca 2016

Kto wcieli się w młodego Hana Solo? Oto mocni kandydaci

Jedną z największych filmowych zagadek jest obecnie kwestia obsady filmu o młodości Hana Solo, jednego z najpopularniejszych bohaterów kosmicznej sagi Gwiezdne wojny. O ile jeszcze niedawno na giełdzie nazwisk widniało nawet kilkanaście pozycji, o tyle teraz sytuacja wydaje się bardziej klarowniejsza. Z informacji podanych przez serwis The Hollywood Reporter wynika, że po wstępnych castingach w walce o pożądaną rolę liczy się już tak naprawdę tylko czterech aktorów.

Według The Hollywood Reporter największe szanse na zastąpienie Harrisona Forda mają: Jack Reynor (Transformers: Wiek zagłady), Taron Egerton (Kingsman: Tajne służby), Emory Cohen (Brooklyn) oraz Alden Ehrenreich (Ave, Cezar!). Każdemu z nich udało się zaliczyć londyński casting, który został zorganizowany w ubiegłym tygodniu. THR zaznacza przy tym, że próbę mogło zaliczyć pozytywnie także kilku innych aktorów, aczkolwiek nie padają tu żadne dodatkowe nazwiska.

Film o młodości Hana Solo wyreżyserują Phil Lord i Christopher Miller, którzy współpracowali m.in. przy LEGO: Przygodzie, 21 Jump Street i The Last Man on Earth. Niedawno zostało potwierdzone, że największemu awanturnikowi odległej galaktyki w filmowych przygodach towarzyszyć będzie Chewbacca (czy mogło być inaczej?). Niestety, w dalszym ciągu nie wiemy, jakim wydarzeniom z życia Hana Solo zostanie poświęcony obraz.

Premiera filmu o młodości Hana Solo zaplanowana została na 25 maja 2018 roku. Wcześniej, bo 16 grudnia tego roku do kin trafi Rogue One: A Star Wars Story, z kolei na 15 grudnia 2017 roku zaplanowany został debiut ósmego epizodu Gwiezdnych wojen.

Gameplay
16 marca 2016 - 14:10