Batman: The Killing Joke z Kevinem Conroyem i Markiem Hamillem - zobacz zwiastun! - Gameplay - 27 kwietnia 2016

Batman: The Killing Joke z Kevinem Conroyem i Markiem Hamillem - zobacz zwiastun!

Długie oczekiwanie na animowaną wersję kultowego komiksu Batman: The Killing Joke (pol. Batman: Zabójczy żart) powoli dobiega końca. Produkcja, której światowa premiera odbędzie się podczas konwentu Comic-Con International w San Diego (21-24 lipca), doczekała się właśnie oficjalnego, trwającego półtorej minuty zwiastuna.

Animacja, powstająca na bazie mrocznej i kontrowersyjnej opowieści napisanej przez Alana Moore’a i narysowanej przez Briana Bollanda, zadebiutuje na Blu-ray, DVD i w cyfrowej dystrybucji w drugiej połowie tego roku. Głosu Mrocznemu Rycerzowi użycza w niej Kevin Conroy, natomiast Jokera dubbinguje Mark Hamill. Ikonicznemu duetowi, który gracze mogli usłyszeć chociażby w trzech grach z serii Batman: Arkham, towarzyszą Tara Strong (Barbara Gordon) oraz Ray Wise (komisarz Gordon).

Batman: The Killing Joke powstaje na bazie znakomitego komiksu pod tym samym tytułem, opublikowanego przez firmę DC Comics w 1988 roku. Opowieść ukazuje historię postrzelenia Barbary Gordon, córki komisarza Gordona i niedoszłej Batgirl, przez Jokera i pogoni za tymże, w jaką rzuca się Mroczny Rycerz. W komiksie nakreślona zostaje też geneza postaci odwiecznego wroga Batmana, a całość zachwyca dopieszczoną kreską i doskonałymi dialogami.

Gameplay
27 kwietnia 2016 - 14:19