Alien: Covenant - zobacz zdjęcia z planu filmowego - Gameplay - 23 maja 2016

Alien: Covenant - zobacz zdjęcia z planu filmowego

Zdjęcie z planu filmowego Alien: Covenant. Źródło: Daily Mail

Brytyjska bulwarówka Daily Mail opublikowała na swojej stronie internetowej zestaw zdjęć z planu filmowego Alien: Covenant. Najnowsza odsłona kultowego cyklu w reżyserii Ridleya Scotta – autora Obcego: 8. Pasażera Nostromo i Prometeusza – zapowiada się wyjątkowo tajemniczo, głównie za sprawą tego, co przedstawiają ujawnione właśnie fotografie. Aktualnie film kręcony jest w Sydney w Australii.

Zdjęcia ukazują zewnętrzne scenografie, wśród których dominują obrazy zniszczenia. Na niektórych fotografia można również zauważyć liczne, humanoidalne istoty, które zastygły w jednej pozie w wyniku działania jakiejś potężnej siły. Należy zauważyć, że ewidentnie towarzyszyło im przy tym duże cierpienie. Trudno orzec, czy są to ludzie, a akcja tych scen rozgrywa się na Ziemi, czy też widzimy tu przedstawicieli Inżynierów, czyli przodków ludzkiej rasy.

Zdjęcie z planu filmowego Alien: Covenant. Źródło: Daily Mail

Alien: Covenant trafi do kin 4 sierpnia 2017 roku. Przymierze rozwinie wątki z Prometeusza z 2012 roku, a zarazem zapoczątkuje nową trylogię, mającą za zadanie wprowadzić widzów w realia uniwersum Obcego.

Akcja filmu rozegra się 10 lat po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w Prometeuszu, ukazując historię załogi statku Covenant. W trakcie podróży w odległe zakątki galaktyki, ekipa odkryje rajski glob, który w rzeczywistości okaże się wyjątkowo niebezpiecznym światem, zamieszkałym jedynie przez androida Davida – jedyną osobę, która przeżyła misję Prometeusz.

W syntetycznego bohatera wcieli się ponownie Michael Fassbender, którego od niedawna możemy oglądać w filmie X-Men: Apocalypse. Na ekranie zobaczymy także Alexa Englanda, Billy’ego Crudupa, Jussie Smollett, Amy Seimetz, Carmen Ejogo i Callie Hernandez.

Gameplay
23 maja 2016 - 13:38