Pierwszy sezon serialu True Detective za darmo - Gameplay - 4 sierpnia 2016

Pierwszy sezon serialu True Detective za darmo

True Detective (w Polsce emitowany pod tytułem Detektyw) to jeden z najlepszych kryminalnych seriali telewizyjnych ostatnich lat. Obecnie produkcja stacji HBO dzieli się na dwa odrębne (zarówno pod względem fabuły, jak i obsady) sezony, składające się łącznie z 16 odcinków. Jeżeli dotąd nie mieliście styczności z dziełem Nica Pizzolatto, to możecie częściowo nadrobić zaległości dzięki platformie HBO GO. Do produkcji oferowanych za darmo dołączyła właśnie pierwsza seria Detektywa.

Promocja nie jest w żaden sposób ograniczona czasowo (no dobrze, według danych ze strony hbogo.pl jej koniec nastąpi w 2024 roku), więc nie musicie się spieszyć i oglądać wszystkich odcinków za jednym zamachem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na spokojnie delektować się historią detektywów Martina Harta (granego przez Woody’ego Harrelsona) i Rusta Cohle’a (Matthew McConaughey), nawet prosto z poziomu przeglądarki internetowej.

W pierwszym sezonie śledzimy losy obu wymienionych bohaterów, którzy w Luizjanie w połowie lat 90. prowadzili sprawę makabrycznego morderstwa, dokonanego najpewniej na tle rytualnym. 17 lat później ma miejsce bardzo podobny mord, a przydzieleni do sprawy detektywi docierają do Harta i Cohle’a, wciągając ich w ten sposób w nowe-stare śledztwo oraz budząc w nich dawne demony.

W drugim sezonie Detektywa przenosimy się do Kalifornii, a centralnymi postaciami opowieści są Ray Velcoro (grany przez Colina Farrella) z komendy policji miasta Vinci, Ani Bezzerides (Rachel McAdams) z biura szeryfa hrabstwa Ventura, Paul Woodrugh (Taylor Kitsch) z wydziału drogowego policji stanowej oraz Frank Semyon (Vince Vaughn) – gangster, który chce zalegalizować swoje interesy.

Z informacji podanych przed kilkoma dniami przez Caseya Bloysa, prezesa HBO, wynika, że trzeci sezon True Detective jest ciągle rozpatrywany i „nikt nie powinien traktować serialu jako trupa”. Na ewentualne szczegóły w tej sprawie przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Gameplay
4 sierpnia 2016 - 07:20

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.08.2016 10:44
Dragoonov
59
Centurion

Wciąż mnie zadziwia, jak można drugim sezonem tak spartolić tak dobry serial... Oby trzeciego już nie robili, choć z drugiej strony gorszy od drugiego już być nie może.

04.08.2016 20:45
Xinjin
😊
odpowiedz
Xinjin
127
The Bassist
9.0

Właśnie wczoraj skończyłem 1 sezon.

post wyedytowany przez Xinjin 2016-08-04 20:45:18
04.08.2016 20:53
odpowiedz
zanonimizowany970791
47
Generał
7.0

Jakoś nie rozumiem tych zachwytów kierowanych pod pierwszy sezon True Detective'a. Dla mnie był co najwyżej na 7,5.
A drugi sezon to już w ogóle nie powinien być True Detective, tylko serial pod innym tytułem. Był słaby.
Ogólnie serial oceniam na 7.0

Wciąż mnie zadziwia, jak można drugim sezonem tak spartolić tak dobry serial... Oby trzeciego już nie robili, choć z drugiej strony gorszy od drugiego już być nie może.

Nie będzie trzeciego sezonu. Nie ma co się martwić ;) Jeszcze bardziej by to spieprzyli.