Przyjacielskie rozgrywki tom 4-6

Przyjacielskie rozgrywki tom 2-3

Summer Time Rendering tom 11-12

Summer Time Rendering tom 9-10

Fire Force tom 24-26

Fire Force tom 22-23 - recenzja mangi.

GAMEPLAY.pl

Gry, filmy, komputery, konsole, książki, muzyka. To co was zainteresuje, o czym się mówi, o czym zapomnieliśmy, od wybranych blogerów, czasem zabawnie czasem melancholijnie, zapraszamy.

Treści widoczne na serwisie gameplay.pl nie są tworzone przez etatowych redaktorów zatrudnionych w firmie Webedia Polska SA Ich autorami są przedstawiciele społeczności fanów serwisu.

Dragon is Dead w Early Access

Smoki są chyba dosyć mocno powiązane z grami wideo. Kiedy słyszę słowo smok od razu przychodzi mi do głowy stworzenie, które widziałem w jednym z wielu tytułów RPG czy gier akcji. Niestety wychodzi, że nadszedł już koniec tych stworzeń. Wszystko za sprawą gry o wiele mówiącym tytule Dragon is Dead.

czytaj dalejDanteveli
16 czerwca 2024 - 17:24

Walkirie kresu dziejów tom 9-10

W dziewiątym i dziesiątym tomie Walkirie kresu dziejów kontynuujemy epicki turniej Ragnarok, gdzie Bogowie mierzą się z ludzkimi wojownikami o losy istnienia świata. Czy tym razem Bogowie przypieczętują swoją dominację, czy może jednak ludzkość zawalczy o przetrwanie?

czytaj dalejFroszti
13 czerwca 2024 - 13:38

Krótka piłka - Musashi vs Cthulhu

Musashi vs Cthulhuto gra, która zanurza graczy w szybko zmieniającym się świecie pełnym akcji i nieustającej walki o przetrwanie. Rozgrywka koncentruje się na Musashim, najbardziej znanym samuraju z feudalnej Japonii, który został przeklęty i stał się celem niewyobrażalnych potworów.

czytaj dalejDanteveli
10 czerwca 2024 - 19:05