Murciélago tom 23 - recenzja mangi.

My hero academia tomy 11-15 - recenzja mangi.

Cześć Michael! tom 1 - recenzja mangi.

Vigilante: My Hero Academia Illegals tomy 1-3 - recenzja mangi.

Seraph of the End tom 1-3 - recenzja mangi.

Choujin X tom 3 - recenzja mangi.

GAMEPLAY.pl

Gry, filmy, komputery, konsole, książki, muzyka. To co was zainteresuje, o czym się mówi, o czym zapomnieliśmy, od wybranych blogerów, czasem zabawnie czasem melancholijnie, zapraszamy.

Treści widoczne na serwisie gameplay.pl nie są tworzone przez etatowych redaktorów zatrudnionych w firmie GRY-OnLine S.A. Ich autorami są przedstawiciele społeczności fanów serwisu.

Mustache in Hell

Mustache in Hell to gra akcji z perspektywą izometryczną, która łączy elementy strzelanki typu twin-stick z humorem i retro estetyką. Gracze wcielają się w postać Johna Mustache’a, twardziela i detektywa, który musi stawić czoła wyzwaniom piekła, aby odzyskać pięć magicznych kostek na polecenie samego Kostuchy.

czytaj dalejDanteveli
14 kwietnia 2024 - 11:54

Dr. Stone tom 25-26 – recenzja mangi.

Dr. Stone tom 25-26 to kulminacja epickiej historii Senku i jego misji odtworzenia zniszczonej cywilizacji. W tych dwóch częściach autorzy musieli połączyć wartką angażującą akcję i odpowiednie domknięcie wszystkich napoczętych wątków fabularnych. Czy im się to udało? Można się o tym przekonać, czytając poniższą recenzję.

czytaj dalejFroszti
13 kwietnia 2024 - 14:47

Alchemist: The Potion Monger

Polska to kraina symulatorów. przynajmniej takie mam wrażenie po pobieżnym przeglądzie tego, co tworzą iw wydają rodzime studia. Nie  ma w tym nic złego, ale jakoś zauważyłem taką tendencję.  Najnowsza gra, w którą miałem okazję pograć nie przełamie tego przekonania. W końcu Alchemist: The Potion Monger  to kolejny symulator.

czytaj dalejDanteveli
12 kwietnia 2024 - 10:31