Vigilante: My Hero Academia Illegals tomy 1-3 - recenzja mangi.

Seraph of the End tom 1-3 - recenzja mangi.

Choujin X tom 3 - recenzja mangi.

My Hero Academia: Team up mission tom 1 - recenzja mangi.

Choujin X tom 2 - recenzja mangi.

Moriarty tom 14 - recenzja mangi.

GAMEPLAY.pl

Gry, filmy, komputery, konsole, książki, muzyka. To co was zainteresuje, o czym się mówi, o czym zapomnieliśmy, od wybranych blogerów, czasem zabawnie czasem melancholijnie, zapraszamy.

Treści widoczne na serwisie gameplay.pl nie są tworzone przez etatowych redaktorów zatrudnionych w firmie GRY-OnLine S.A. Ich autorami są przedstawiciele społeczności fanów serwisu.

Dicefolk

Nie jestem fanem gier hazardowych. Karty, kości, jednoręki bandyta i wszystko inne w tych klimatach mnie nie pociąga. Po części jest to efekt tego, ze nie wierzę w szybką kasę. Po części po prostu nie widzę frajdy w rozgrywce tego typu. Dlatego też już po samym tytule byłem lekko odepchnięty przez Dicefolk. Gra o kościach, to na pewno nie dla mnie. Przypomniałem sobie jednak ile frajdy miałem z Dicey Dungeons, które też miało kości w tytule. Dałem wiec szansę Dicefolk. Czy opłaciło się takie zagranie?

czytaj dalejDanteveli
25 lutego 2024 - 14:06

Quadroids

Człowiek uczy się przez całe życie i nie wiadomo kiedy dowiemy się czegoś nowego co wywróci nasz świat do góry nogami. Ja na przykład podczas czytania opisu pewnej gry dowiedziałem się czegoś szokującego. Neocortex to cześć ludzkiego mózgu, która pełni wiele ważnych funkcji. Przynajmniej tyle zrozumiałem czytając artykuł na Wikipedii. Jest to o tyle ciekawe, że tak samo nazywa się główny przeciwnik z cyklu Crash Bandicoot, a ja przez dobre dwie dekady nawet się nad tym nie zastanowiłem. Wielkie dzięki dla opisu Quadroids, który zmienił moją rzeczywistość. Czy sama gra Quadroids będzie równie rewolucyjna?

czytaj dalejDanteveli
23 lutego 2024 - 12:19

Warhammer 40,000: Battlesector i T'au DLC

Niestety nie stać mnie na zakup figurek i nie potrafię malować ani ozdabiać czegokolwiek. Dlatego mój kontakt z uniwersum Warhammer 40K jest ograniczony do gier, książek, podcastów i produkcji fanowskich. Oczywiście w przypadku gier bywa różnie i na każdy fajny tytuł przypada coś słabego. Na szczęście ostatnio miałem dobrą passę i ogrywałem same fajne produkcje z uniwersum. Czy Warhammer 40,000: Battlesector także wyląduje na mojej liście polecanych produkcji stworzonych ku chwale imperatora ludzkości?

czytaj dalejDanteveli
22 lutego 2024 - 20:16