Vigilante: My Hero Academia Illegals tomy 1-3 - recenzja mangi.

Seraph of the End tom 1-3 - recenzja mangi.

Choujin X tom 3 - recenzja mangi.

My Hero Academia: Team up mission tom 1 - recenzja mangi.

Choujin X tom 2 - recenzja mangi.

Moriarty tom 14 - recenzja mangi.

GAMEPLAY.pl

Gry, filmy, komputery, konsole, książki, muzyka. To co was zainteresuje, o czym się mówi, o czym zapomnieliśmy, od wybranych blogerów, czasem zabawnie czasem melancholijnie, zapraszamy.

Treści widoczne na serwisie gameplay.pl nie są tworzone przez etatowych redaktorów zatrudnionych w firmie GRY-OnLine S.A. Ich autorami są przedstawiciele społeczności fanów serwisu.

Krótka piłka - Caribbean Legend - Pirate Open World RPG

Caribbean Legend - Pirate Open World RPG przenosi graczy w epokę Złotego Wieku piractwa na Karaibach. Gra oferuje niezapomnianą 200-godzinną przygodę, w której można plądrować miasta i statki, odkrywać nieznane wyspy, poszukiwać skarbów, nawiązywać przyjaźnie, zdobywać nagrody za swoją głowę i uwodzić damy na drodze do ostatecznej wolności.

czytaj dalejDanteveli
28 lutego 2024 - 18:25

Krótka piłka - Inkulinati

Przyznam się bez bicia, że żyłem w nieświadomości przez długi czas i pomyliłem Inkulinati  z Pentiment. Wydawało mi się, ze pewne elementy obu produkcji są do siebie podobne przez co zlały mi się w jedno. Na szczęście poprawiłem się i dałem Inkulinati  szasnę. teraz czekam aż ten tytuł wyjdzie w pełnej wersji, bo jest to potencjalny hit. 

czytaj dalejDanteveli
28 lutego 2024 - 17:45

Nightingale w Steam Early Access

Ostatnimi czasy jestem pod wrażeniem mneijszych projektów. Fajne i pomysłowe indyki ewidentnie zdeklasowały wiele produkcji AAA. Nawet takie gigantyczne hity jak Sulls&Bones nie maja do nich startu. Dlatego staram się mieć oko na ciekawie zapowiadające się produkcje od mniejszych ekip i tytuły uderzające w poziom indyczników. Dzięki temu na moim radarze pojawiło się. Nightingale . Czy Nightingale jest grą warta uwagi i pieniędzy? Czy oferuje ciekawą i oryginalną rozgrywkę? Czy jest wystarczająco dopracowana i stabilna?

czytaj dalejDanteveli
28 lutego 2024 - 17:32