Narcos nie odchodzi w zapomnienie. Netflix zapowiada kolejne sezony - Gameplay - 8 września 2016

Narcos nie odchodzi w zapomnienie. Netflix zapowiada kolejne sezony

Jeszcze niedawno wydawało się, że serial Narcos – jedna z najcieplej przyjętych produkcji telewizyjnych ostatnich lat – zakończy się na dwóch sezonach. Jak się jednak okazuje, śmierć głównego bohatera historii, a więc słynnego Pablo Escobara, wcale nie musi oznaczać pożegnania z netfliksowym dziełem, a wręcz przeciwnie: może być świetnym punktem wyjścia dla dalszych opowieści ze świata największych narkotykowych karteli.

Kontynuację opowieści zwiastowała już końcówka 2. sezonu, a teraz otrzymaliśmy jedynie oficjalne potwierdzenie tych domysłów. Netflix zatwierdził bowiem produkcję trzeciego, a także czwartego sezonu Narcos (dzięki, TVWeb), publikując z tej okazji krótki teaser. Zgodnie z oczekiwaniami, w kolejnych seriach poznamy historię kartelu z Cali, który we wcześniejszych latach prowadził brutalną walkę z grupą Pablo Escobara (granego przez Wagnera Mourę), a po jego śmierci w grudniu 1993 roku systematycznie zwiększał kontrolę eksportu kokainy z Kolumbii do Stanów Zjednoczonych.

Centralnymi postaciami opowieści będą tym razem bracia Gilberto i Miguel Rodríguez-Orejuela (pierwszy z nich był niegdyś bliskim współpracownikiem Escobara), José Santacruz Londoño i Helmer „Pacho” Herrera. Po piętach będą im deptać starzy znajomi – agenci Javier Peña (Pedro Pascal, znany z Zaginionej dziewczyny i Intruza) i Steve Murphy (Boyd Holbrook, mający na koncie rolę w Grze o tron). Szczegóły na temat obsady kolejnych sezonów poznamy w późniejszym czasie. Natomiast wiemy, że głównymi producentami serialu pozostaną José Padilha (RoboCop) i Eric Newman (Ludzkie dzieci).

Sezon trzeci Narcos zadebiutuje na platformie Netflix w przyszłym roku, najpewniej we wrześniu. Czwartej serii należy oczekiwać w 2018 roku. Na koniec przypominamy jeszcze, że pod koniec września na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS zadebiutuje gra Narcos: Cartel Wars, tworzona przez studio FTX Games na licencji serialu.

Gameplay
8 września 2016 - 08:22

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
08.09.2016 09:13
zanonimizowany794081
77
Generał

Niestety wróże trzeciemu sezonowi bardzo duży spadek w oglądalności - jakby nie było bardzo barwna postać Escobara na dodatek wspaniale zagrana była największym atutem dwóch pierwszych sezonów czego póki co na pewno nie można powiedzieć o nowych antagonistach, których już zresztą poznaliśmy i owszem zrobili pozytywne wrażenie, ale do pięt niestety Escobarowi nie dorastają. Oby Narcos nie skończyło jak całe masy seriali gdzie trzeba było je kończyć bo nikt już tego nie oglądał, ale raczej z przyzwyczajenia a końcówki były totalnym rozczarowaniem - Lost, House, Dexter, X-Files itd.

08.09.2016 09:16
koobun
odpowiedz
koobun
42
wieszak

nikt już tego nie oglądał, ale raczej z przyzwyczajenia
hmm...

08.09.2016 13:26
Cobrasss
odpowiedz
Cobrasss
152
Senator

Miałem okazję obejrzeć z parę odcinków niby jest w porządku ale szybko się nudzi.