Zobacz pierwszy zwiastun nowych Piratów z Karaibów - Gameplay - 3 października 2016

Zobacz pierwszy zwiastun nowych Piratów z Karaibów

Javier Bardem w roli Kapitana Salazara.

Koncern Disney zamieścił w sieci pierwszy zwiastun Piratów z Karaibów: Martwi głosu nie mają, czyli piątej części pirackiej sagi z Johnny Deppem w roli głównej. Materiał, dostępny również w wersji z polskimi napisami i dubbingiem, skupia się na prezentacji nowego-starego wroga Jacka Sparrowa – Kapitana Salazara, granego w filmie przez Javiera Bardema (To nie jest kraj dla starych ludzi, Skyfall).

Piraci z Karaibów: Martwi głosu nie mają zadebiutują 26 maja 2017 roku. Film w reżyserii Joachima Rønninga i Espena Sandberga, na podstawie scenariusza Jeffa Nathansona, zostanie wyprodukowany przez Jerry’ego Bruckheimera. Główne role zagrają w nim powracający Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom i Kevin McNally, a także Javier Bardem, Brenton Thwaites, Kaya Scodelario i Golshifteh Farahani. W filmie ma się również pojawić Paul McCartney.

Fabuła Piratów z Karaibów: Martwi głosu nie mają skupi się starciu Jacka Sparrowa z jego arcywrogiem, Kapitanem Salazarem. Dawny nemezis Jacka ucieka z otchłani Trójkąta Bermudzkiego i poprzysięga zemstę na wszystkich piratach, jacy staną mu na drodze. Aby uniknąć śmierci, Sparrow będzie musiał odnaleźć Trójząb Posejdona.

Czy piątej odsłonie Piratów z Karaibów uda się nawiązać do sukcesów poprzednich cześci? Przypominam, że w sumie przyniosły one blisko 5 miliardów dolarów przychodu, stają się jedną z najbardziej dochodowych marek filmowych w historii.

Gameplay
3 października 2016 - 12:33