Pierwsze zdjęcia z planu netfliksowego The Punisher - Gameplay - 4 października 2016

Pierwsze zdjęcia z planu netfliksowego The Punisher

Jon Bernthal na planie serialu The Punisher. Źródło: ComingSoon.net

Jak donoszą zachodnie media, ruszyły prace nad oczekiwanym serialem The Punisher. Potwierdzeniem tych słów są pierwsze zdjęcia z planu, ukazujące odtwórcę głównej roli, Jona Bernthala. Niestety, ciągle nie wiemy kiedy produkcja, powstająca w ramach długofalowej umowy między Marvelem i Netfliksem (także Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i planowane, spinające wszystko The Defenders), trafi do oferty platformy. Według plotek stanie się to w przyszłym roku.

Zdjęcia dokumentują pierwszy, nowojorski etap prac nad serialem. W produkcji u boku prezentowanego na fotosach Jona Bernthala, którego jako Franka Castle’a w wydaniu zdecydowanie mniej zarośniętym mogliśmy już oglądać w drugim sezonie przygód Daredevila (wypadł tam bardzo przekonująco), wystąpi m.in. Ben Barnes, znany z tytułowej roli w Opowieściach z Narnii: Książę Kaspian oraz świeżego serialu stacji HBO pod tytułem Westworld.

Warto dodać, że producencką pieczę nad serialem The Punisher sprawuje Steve Lightfoot, pełniący identyczną funkcję przy okazji Hannibala oraz Narcos. Mając to na uwadze, a także wysoką jakość przygód Daredevila, Jessiki Jones i Luke’a Cage’a, możemy być spokojni o serialową wizję historii byłego żołnierza marines i weterana z Wietnamu, którego życie z dnia na dzień zawaliło się jak domek z kart.

Gameplay
4 października 2016 - 13:54
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.10.2016 15:25
alchemiakr
34
Konsul
Image

To jakiś arab, a nie punisher

04.10.2016 15:35
DanuelX
odpowiedz
DanuelX
82
Kopalny

Arab jak arab, ale jeśli puniszer będzie taki jak z derdevila to raczej nie obejrzę. Płaczliwy emo bez jaj. To nie Frank to jakaś popierdółka.

post wyedytowany przez DanuelX 2016-10-04 16:33:06
04.10.2016 15:39
koobun
odpowiedz
koobun
42
wieszak

możemy być spokojni o serialową wizję historii byłego żołnierza marines i weterana z Wietnamu
Przede wszystkim możemy być pewni, że nie będzie weteranem z Wietnamu.

04.10.2016 16:44
odpowiedz
zanonimizowany1187012
11
Senator

To jakiś arab, a nie punisher

Przecież to dopiero zdjęcia, może to jakiś flashback, cokolwiek. Daredevil też przez prawie cały I sezon latał w opasce na oczach i bluzce, dopiero potem otrzymał strój.

Bez nerwów. Jak dla mnie to Frank serialowy skradł drugi sezon Daredevila i nie mogę się doczekać jego osobnej serii. Luke Cage też jest świetny, ja jestem spokojny o sam serial.