Silicon Valley - zobacz zwiastun czwartego sezonu - Gameplay - 20 lutego 2017

Silicon Valley - zobacz zwiastun czwartego sezonu

Stacja HBO podzieliła się ze światem 50-sekundowym teaserem czwartego sezonu serialu Silicon Valley (pol. Dolina Krzemowa). Materiał przybliża fabułę kolejnej serii komediowego hitu, podejmującego w zabawny sposób temat nowych technologii i startupów. Premierowy odcinek czwartego sezonu zostanie wyemitowany 23 kwietnia.

W kolejnej serii Silicon Valley poznamy dalsze losy Richarda Hendriksa, twórcy rewolucyjnej aplikacji Pied Piper. Po rozmaitych wzlotach i upadkach zdecydował się ostatecznie odejść z firmy, na której sukces pracował od pierwszych odcinków. Jednocześnie postanowił zachować prawa do nazwy „Pied Piper”, co zapewne nie pozostanie bez wpływu na jego kolejne biznesowe posunięcia.

Silicon Valley zadebiutował na antenie HBO w kwietniu 2014 roku i do tej pory doczekał się trzech serii. Mimo że serial podejmuje dosyć niszową tematykę, spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów oraz wielką aprobatą wśród krytyków. Co ciekawe, produkcja trzyma wysoką formę, a kolejne sezony mogą pochwalić się coraz lepszymi opiniami. W serialu stworzonym przez Mike’a Judge’a (m.in. Beavis i Butt-head, Życie biurowe), Johna Altschulera i Dave’a Krinsky’ego występują: Thomas Middleditch, T. J. Miller, Josh Brener, Martin Starr, Kumail Nanjiani, Christopher Evan Welch, Amanda Crew, Zach Woods i Matt Ross.

Gameplay
20 lutego 2017 - 14:45

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
20.02.2017 17:40
Lucand
72
Centurion

No nie wiem, czy taka tendencja wzrostowa.
Jak dla mnie pierwszy sezon był bardzo dobry, a potem serial się zapętlił i tak naprawdę nic nowego się nie działo.
Prawda taka, że Richard mógł to sprzedać za kilka milionów $ na początku i by miał i kasę i spokój i szansę na tworzenie nowych aplikacji, a tak to niekończące się faile i marketingowe nonsensy, co stało się sednem serialu od 2 sezonu.

post wyedytowany przez Lucand 2017-02-20 17:41:10