Pyrkon po reportersku - dwa podcasty z Poznania - fsm - 5 maja 2017

Pyrkon po reportersku - dwa podcasty z Poznania

Pyrkon 2017 należy już do przeszłości. Wielu z Was tam było, inni tylko czytali relacje lub oglądali zdjęcia. Na Gameplayu pojawiły sie dwa pyrkonowe wpisy - Czarny Wilk zajął się grami planszowymi, zaś DM uraczył Was bogatą fotogalerią. Ja zapraszam na namiastkę festiwalu w wersji niemal reporterskiej. Przed Wami dwa świeżutkie odcinki dwóch świetnych podcastów, które pozwolą posmakować Pyrkonu "własnousznie".

Od niemal 3 lat współtworzę bardzo popkulturowy podcast Hammerzeit, który swego czasu tu reklamowałem. Trzydniowa obecność na Pyrkonie była wyśmienitym pretekstem do nagrania kilku ciekawych rozmów z ciekawymi ludźmi, co zaowocowało ciekawym odcinkiem. W ciągu 50 minut dowiecie się, co na temat Gwiezdnych wojen mają do powiedzenia fani Star Treka (pozdrawiam Wielkopolski Oddział Gwiezdnej Floty), posłuchacie opowieści pasjonatów klocków LEGO, dowiecie się, jak trudno prowadzi się sklep z koszulkami i spotkacie Patryka. A, no i jest bonus - wyjątkowa wypowiedź Waszych ulubionych postaci z TVGry: Arasza, Heda i Kacpra.

POSŁUCHAJ PODCASTU HAMMERZEIT


Drugi podcast jest typowo gwiezdnowojenny. Wraz z Przebudzeniem Mocy obudził się adres starwars.pl, a ja i mój dzielny współpodcastowicz Hubert zostaliśmy poproszeni o stworzenie oficjalnego podcastu serwisu starwars.pl. Słowo stało się ciałem, a dwunasty epizod tej serii poświęcony jest w całości Gwiezdnym wojnom na Pyrkonie. Pogadaliśmy z Brotherhood of Sith, Mandalorianami, Legionem 501, kolejnymi fanami klocków LEGO i kilkoma sympatycznymi cosplayerkami (Violet Cosplay, Issabel Cosplay i Adrastea). Życzymy miłego odsłuchu, do zobaczenia na Pyrkonie za rok i niech Moc... Bla, bla, bla.

POSLUCHAJ PODCASTU STARWARS.PL

fsm
5 maja 2017 - 12:05