Deadpool szykuje się na podbój małego ekranu - Gameplay - 11 maja 2017

Deadpool szykuje się na podbój małego ekranu

Deadpool szykuje się do ataku na telewizję. Po tym jak w ubiegłym roku przeprowadził skuteczny szturm na kina, zachciało mu się sukcesu na małym ekranie. Umożliwi mu to stacja FXX, należąca do spółki Fox, która na 2018 rok zaplanowała premierę 10-odcinkowego serialu animowanego poświęconego przygodom wyszczekanego antybohatera.

Z informacji, jakie pozyskał serwis CinemaBlend wynika, że firmy FX Productions i Marvel Television zdecydowały się powierzyć projekt braciom Glover – Donaldowi, znanemu z roli w serialu Atlanta i grającemu w nadchodzących filmach Spider-Man: Homecoming oraz Han Solo: Star Wars Anthology, a także Stephenowi, scenarzyście Atlanty. Rodzeństwo nie tylko napisze, ale i wyprodukuje serial.

Zwycięski pochód Deadpoola trwa od ponad roku (od chwili debiutu pierwszego kinowego filmu z Ryanem Reynoldsem w roli głównej) i nic nie wskazuje na to, aby coś było w stanie go powstrzymać. Aktualnie czekamy nie tylko na serial animowany, ale i kontynuację zeszłorocznego blockbustera. Premiera dwójki, podobnie jak wspomnianej animacji, zaplanowana została na 2018 rok. W filmie obok Ryana Reynoldsa zobaczymy Zazie Beetz (Atlanta) jako Domino, a także Josha Brolina, który w wyścigu po rolę Cable’a pokonał kilka hollywoodzkich sław. Tim Miller, reżyser jedynki, postanowił opuścić ekipę twórców – jego miejsce zajął David Leitch, mający na koncie filmy John Wick i nadciągający Atomic Blonde.

Gameplay
11 maja 2017 - 14:30