Josh Brolin jako Cable w Deadpool 2; Dolph Lundgren w obsadzie Aquamana - Gameplay - 13 kwietnia 2017

Josh Brolin jako Cable w Deadpool 2; Dolph Lundgren w obsadzie Aquamana

Josh Brolin wcieli się w Cable'a w drugiej części przygód Deadpoola.

W ostatnich miesiącach jednym z najgorętszych tematów filmowych była kwestia obsady drugiej części Deadpoola, a konkretnie rzecz ujmując, nazwiska aktora, któremu dane będzie wystąpić w roli Cable’a. Zagadka została wreszcie rozwiązana – w mutanta podróżującego w czasie wcieli się Josh Brolin (dzięki, THR). Jednocześnie z tego samego źródła dowiedzieliśmy się, że w przyszłorocznej ekranizacji przygód Aquamana zagra legenda kina akcji, Dolph Lundgren.

Josh Brolin (Obywatel Milk, To nie jest kraj dla starych ludzi, Sicario) w pokonanym polu zostawił m.in. dotychczasowego faworyta wytwórni Fox, Michaela Shannona (był zbyt zajęty), Davida Harboura, a także bohaterów plotek: Brada Pitta, Pierce’a Brosnana i Liama Neesona. Tym samym dołączył on do Ryana Reynoldsa, odgrywającego ponownie rolę Wade’a Wilsona, aka Deadpoola, oraz Zazie Beetz (Atlanta), która wcieli się w Domino. Co ciekawe, Deadpool 2 nie będzie jedynym superbohaterskim filmem zaplanowanym na 2018 rok, w którym zobaczymy Brolina. W disnejowskim Avengers: Infinity War (25 kwietnia 2018) wcieli się on bowiem w Thanosa.

Dolph Lundgren zagra króla Nereus w ekranizacji komiksu o Aquamanie.

Z kolei Lundgren, którego specjalnie przedstawiać nie trzeba (m.in. Rocky IV, Uniwersalny żołnierz, Punisher z 1989 roku, cykl Niezniszczalni, 5. sezon serialu Arrow), wcieli się w Aquamanie w króla Nereusa, władcę podwodnego królestwa Xebel. Lundgren pojawi się w filmie u boku takich gwiazd jak Jason Momoa (Gra o tron), Willem Defoe czy Nicole Kidman, dołączając tym samym do znanych już przeciwników Aquamana, których dane nam będzie zobaczyć w ekranizacji: Orma Mariusa (w tej roli Patrick Wilson) oraz Czarnej Manty (Yahya Abdul-Mateen II). Aquaman wpłynie na ekrany kin 21 grudnia 2018 roku.

Gameplay
13 kwietnia 2017 - 14:30