Produkcja Deadpoola 2 oficjalnie rozpoczęta - Gameplay - 19 czerwca 2017

Produkcja Deadpoola 2 oficjalnie rozpoczęta

Twitterowe ptaszki ćwierkają, że oficjalnie rozpoczęły się prace na planie kontynuacji Deadpoola z zeszłego roku. Ryan Reynolds, aktor wcielający się w tytułową rolę, opublikował zdjęcie, na którym pozuje w ikonicznym kostiumie antybohatera przed rezydencją zespołu X-Men. Niedługo potem Rhett Reese, scenarzysta Deadpoola 2, mający na swoim koncie także prace nad „jedynką”, Zombieland czy G.I. Joe: Odwet, udostępnił wspomniane zdjęcie i korzystając z okazji potwierdził, że rozpoczął się etap produkcji.

źródło: https://twitter.com/VancityReynolds/status/876163943940489217

Deadpool 2 to kontynuacja hitu z 2016 roku, w którym Ryan Reynolds wciela się w postać Wade’a Wilsona, obdarzonego czarnym poczuciem humoru oraz czynnikiem regeneracyjnym najemnika, starającego się wywrzeć zemstę na ludziach, którzy poddali go bardzo bolesnym eksperymentom i uczynili szkaradnym. Wysoki poziom brutalności w połączeniu z mocno skondensowaną dawką niewybrednego humoru sprawiły, że film został pokochany przez publiczność, mimo stosunkowo niewielkiego budżetu stając się wielkim hitem.

W kontynuacji ponownie zobaczymy większość obsady z części pierwszej, w tym Morene Baccarin grającą Vanessę, Brianne Hildebrand wcielającą się w Negasonic Teenage Warhead oraz Stefana Kapicica, którego głos uwiarygodni postać Colossusa. U boku „najemnika z nawijką” pojawi się też Domino, potrafiąca manipulować prawdopodobieństwem mutantka-najemniczka, w którą wcieli się znana z Atlanty Zazie Beetz, oraz Cable, podróżnik w czasie grany  przez Josha Brolina (To nie jest kraj dla starych ludzi, głos Thanosa w filmach z Marvel Cinematic Universe). W roli niesprecyzowanego jeszcze antagonisty (choć liczne plotki wskazują na to, że będzie to manipulujący energią za pomocą roślin mutant Black Tom Cassidy) zobaczymy natomiast Jacka Kesy (The Strain).

Za scenariusz Deadpoola 2 odpowiada, oprócz wspomnianego już Rhetta Reese, Paul Wernick, natomiast reżyserią zajmuje się specjalista w zarządzaniu pracą kaskaderów – David Leitch, który stanął za kamerą takich filmów jak John Wick i Atomic Blonde. Debiut filmu planowany jest na 1 czerwca 2018 roku.

Gameplay
19 czerwca 2017 - 12:08