Terminator 6 zignoruje wydarzenia z ostatnich trzech filmów z serii - Gameplay - 28 września 2017

Terminator 6 zignoruje wydarzenia z ostatnich trzech filmów z serii

Nie przestają docierać do nas kolejne wieści o szóstym już Terminatorze - i jednocześnie trzecim, nad którym pieczę sprawuje James Cameron. Nieco ponad tydzień temu dowiedzieliśmy się, że w obsadzie obok Arnolda Schwarzeneggera ponownie pojawi się Linda Hamilton, wcześniej poznaliśmy nazwisko reżysera obrazu, teraz zaś Cameron zdradził, w jaki sposób fabuła potraktuje wydarzenia z trzeciej, czwartej i piątej odsłony cyklu.  

Zgodnie z wcześniejszymi pogłoskami, film całkowicie zignoruje wydarzenia z Terminator: Genisys, chłodno przyjętej piątej odsłony serii, która miała być dla cyklu nowym otwarciem. W wywiadzie udzielonym serwisowi The Hollywood Reporter James Cameron poinformował, że podobnie potraktowane zostaną także Terminator: Ocalenie oraz Terminator 3: Bunt Maszyn:

To będzie kontynuacja historii opowiedzianej w Terminatorze 1 i Terminatorze 2. Udajemy, że pozostałe filmy były tylko złym snem. Albo alternatywną rzeczywistością, co jest dozwolone w naszym multiwersum. Co ciekawe, najbardziej nalegał na to Tim Miller, sam nie miałem zdania, od którego punktu kontynuować opowieść. Jedyne, na czym mi zależało, to byśmy w jakiś sposób zmienili serię i odkryli ją na nowo tak, by pasowała do XXI wieku.

Terminator 6 będzie pierwszą od czasu Terminatora 2: Dnia Sądu  odsłoną cyklu, za produkcję której odpowiada twórca całej serii, James Cameron. Reżyserią obrazu zajmie się Tim Miller, mający na swoim koncie bardzo pozytywnie przyjętego Deadpoola. W obsadzie zobaczymy gwiazdy oryginalnych dwóch filmów, Lindę Hamilton oraz Arnolda Schwarzeneggera. 

Gameplay
28 września 2017 - 11:50
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
28.09.2017 13:59
Y'Berion
Y'Berion
51
Centurion

I bardzo dobry krok, według mnie też tamte części były nieporozumieniem, szczególnie to nowe Genesys

28.09.2017 14:15
koobun
2
odpowiedz
koobun
42
wieszak

A ja zignoruję T6 tak jak zignorowałem trzy ostatnie filmy.

28.09.2017 14:24
Ryszawy
odpowiedz
Ryszawy
95
Generał

A ja żądam, żeby nowym terminatorem była czarnoskóra kobieta. Dość tych seksistowskich macho-cyborgów !

28.09.2017 14:45
odpowiedz
Piotrek.K
180
... broken ...
Wideo

W trzeciej czesci bezapelacyjnie najlepsze byly ostatnie minuty filmu, gdy Connor wszedl do schronu:
https://www.youtube.com/watch?v=HRkXbTTYfSU

Reszta mogla by nie istniec, jednak takie pierdzelenie, ze to alternatywna rzeczywistosc moze spowodowac niebezpieczny precedens, bo sie pozniej okaze, ze T6 tez byl w alternatywnej rzeczywistosci i dopiero T7 bedzie w tej dobrej, choc znow moze sie okazac, ze nie jest. Mysle, ze sobie daruje T6 i kolejne.

28.09.2017 15:39
SpecShadow
odpowiedz
SpecShadow
86
Silence of the LAMs

Dobry pomysł.

Pytanie ile takich "zignorowań poprzednich częśći" musi nastąpić by seria się ogarnęła...

28.09.2017 16:03
papież Flo IV
odpowiedz
papież Flo IV
44
Biskup

Dobry pomysł ale czy Cameron z takimi staruszkami zdoła uratować ten film?

28.09.2017 21:28
odpowiedz
lhobbit
53
Chorąży

Jest mnóstwo świetnych powieści sf / fantasy na których można uruchamiać nowe serie. Ciągłe restarty starych to już nuda.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze