Liga Sprawiedliwości - kto zdobył serca widowni podczas wczesnych pokazów? - Gameplay - 28 września 2017

Liga Sprawiedliwości - kto zdobył serca widowni podczas wczesnych pokazów?

We Flasha wciela się Ezra Miller.

Geoff Johns, szef DC Films, ogłosił podczas imprezy NATO Fall Summit, że osobom, które wzięły udział we wczesnych pokazach Ligi Sprawiedliwości, najbardziej przypadła do gustu rola Ezry Millera, wcielającego się w Barry’ego Allena i jego alter ego, czyli Flasha. O tym czy tak jest w rzeczywistości, przekonamy się 17 listopada, kiedy film w reżyserii Zacka Snydera trafi oficjalnie do kin.

Ezrę Millera w roli Flasha mieliśmy już okazję zobaczyć dwukrotnie. Aktor zaliczył niewielkie cameo w filmach Batman v Superman: Świt sprawiedliwości oraz Legion samobójców, gdzie pomógł w schwytaniu Kapitana Boomeranga. Jego oficjalny debiut przypadnie jednak na Ligę Sprawidliwości, gdzie u boku Batmana (w tej roli Ben Affleck), Supermana (Henry Cavill), Wonder Woman (Gal Gadot), Cyborga (Ray Fisher) i Aquamana (Jason Momoa) stawi czoła Steppenwolfowi oraz dowodzonej przez niego armii Parademonów.

Warto również przypomnieć, że Flash doczeka się samodzielnego filmu. Produkcja o tytule Flashpoint ma trafić na wielki ekran w 2020 roku. Joby Harold zakończył już prace nad wstępną wersją scenariusza, a wytwórnia Warner Bros. rozważa różne kandydatury na stanowisko reżysera. Podobno największe szanse ma Robert Zemeckis (m.in. Powrót do przyszłości, Forrest Gump, Cast Away, Sprzymierzeni).

Liga Sprawiedliwości – piąty film reprezentujący DC Extended Universe – zadebiutuje 17 listopada. Oprócz wymienionych już aktorów, w filmie wyreżyserowanym przez Snydera grają m.in. Ciarán Hinds, J.K. Simmons, Jeremy Irons, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Amy Adams i Robin Wright.

Gameplay
28 września 2017 - 14:45