Prace na planach filmowych Deadpoola 2 i X-Men: Dark Phoenix zakończone - Gameplay - 16 października 2017

Prace na planach filmowych Deadpoola 2 i X-Men: Dark Phoenix zakończone

Fani opartego na komiksach Marvela filmowego uniwersum X-Men w przyszłym roku otrzymają aż trzy filmy poświęcone bohaterskim mutantom. W piątek przedstawiliśmy pierwszy zwiastun New Mutants, jednego z tych filmów, dziś natomiast informujemy o końcu prac na planach filmowych kolejnych dwóch produkcji.  

Wieścią o finiszu zdjęć do kontynuacji przygód „najemnika z nawijką” – jak często określany jest Deadpool - podzielił się ze światem wcielający się w rolę główną Ryan Reynolds, za pośrednictwem swojego konta w serwisie Facebook. Aktor przy okazji opublikował kilka nowych zdjęć, które możecie zobaczyć w galerii poniżej. Analogiczną informację, ale związaną z siódmą główną odsłoną filmowego cyklu X-Men, ujawnił na swoim instagramowym profilu reżyser, producent i scenarzysta filmu Dark Phoenix, Simon Kinberg.

Deadpool 2 to kontynuacja hitu z 2016 roku. Głównym bohaterem produkcji będzie obdarzony specyficznym humorem najemny zabójca, dzięki czynnikowi regeneracyjnemu potrafiący wyjść cało z każdej opresji. Oprócz wspomnianego powyżej Ryana Reynoldsa, w filmie zobaczymy Josha Brolina w roli podróżującego w czasie Cable’a, Zazie Beetz wcielającą się w manipulującą prawdopodobieństwem mutantkę Domino oraz powracających bohaterów z poprzedniej odsłony, Colossusa (Stefan Kapičić), Vanessę (Morena Baccarin) i Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand). Film pojawi się w kinach na początku czerwca przyszłego roku.

W X-Men: Dark Phoenix grupa dowodzonych przez Charlesa Xaviera (w tej roli ponownie James McAvoy) mutantów będzie musiała stawić czoła ich przyjaciółce Jean Grey (Sophie Turner), która traci kontrole nad swoimi mocami i staje się zagrożeniem dla całego wszechświata. Akcja filmu rozegra się w latach dziewięćdziesiątych, około dziesięć lat po wydarzeniach przedstawionych w X-Men: Apocalypse. Powróci większość obsady poprzedniego obrazu, w tym Michael Fassbender i Jennifer Lawrence. Data premiery ustalona została na 2 listopada 2018 roku.

Gameplay
16 października 2017 - 14:28