Ujawniono enigmatyczną zapowiedź wideo trzeciego sezonu Daredevila - Gameplay - 19 października 2017

Ujawniono enigmatyczną zapowiedź wideo trzeciego sezonu Daredevila

Choć Netflix aktualnie skupia się na promocji mającego zadebiutować jeszcze w tym roku serialu o Punisherze, amerykański koncern nie zapomina o dawkowaniu informacji o pozostałych będących w produkcji tytułach opartych na komiksach Marvela. Na oficjalnym twitterowym koncie Daredevila pojawiła się nietypowa zapowiedź trzeciego sezonu przygód niewidomego mściciela

Dalsza część wiadomości ujawnia szczegóły fabularne serialu Defenders

Wspomniany materiał możecie zobaczyć poniżej. Trwa on niecałą minutę i przedstawia tablicę pamiątkową Matta Murdocka, głównego bohatera produkcji. Napisy co jakiś czas zmieniają się na swój odpowiednik w alfabecie Braille’a.  Jest to oczywiste nawiązanie do finału Defenders, w którym Daredevil został uznany przez swych towarzyszy za zmarłego. Teaser może sugerować, że taki stan utrzyma się przez większą część trzeciego sezonu.

Trzeci sezon Daredevila zobaczymy w przyszłym roku – dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Opowieść zostanie tym razem luźno oparta na kultowym komiksie Daredevil: Odrodzony (Daredevil: Born Again) Franka Millera, w Polsce wydanym w ramach Wielkiej Kolekcji Komiksów Marvela wydawnictwa Hachette. Oprócz tego, w 2018 roku możemy się także spodziewać kolejnych sezonów Jessiki Jones oraz Luke’a Cage’a.

Gameplay
19 października 2017 - 12:43