Creative Nerds! #1 freddiew - ROJO - 29 grudnia 2010

Creative Nerds! #1 freddiew

Witam serdecznie w pierwszym odcinku nowego cyklu Creative Nerds! Jak wspominałem wcześniej, będzie to seria tekstów, które przybliżą Wam sylwetki najciekawszych, najbardziej kontrowersyjnych i pokręconych ludzi oddanych grom na serwisie YouTube. Cykl nasączony brednią, chorym humorem i niecodzienną kreatywnością swych bohaterów. Mają czas, którego nie boją się poświęcić, mają wyobraźnię, której nie omieszkają uruchomić, mają sprzęt, którego nie zawahają się użyć! Ale przede wszystkim – kochają gry. I to widać. Widać cholernie wyraźnie! Zapraszam do zapoznania się z autorem rzekomego wycieku gameplaya z najnowszego Call of Duty  -  multimedialnie niepoprawnym: freddiemw!

Na początek:

BLOG naszego bohatera

i jego oficjalny kanał na serwisie YouTube

Freddiew (Freddie Wong) urodził się 13 września 1985 roku w Seattle, Waszyngton. Ukończył Lakeside School, następnie University of Southern California School of Cinematic Arts. W lipcu 2007 roku wziął udział w World Series of Video Games w Dallas. Zdobył tam pierwszą nagrodę w Guitar Hero 2, dzięki utworowi "Less Talk More Rock". Tyle tytułem krótkiego, biograficznego wstępu. Obecnie zajmuje się kręceniem profesjonalnych filmików o grach. Jak nietrudno zauważyć przeglądając jego kinematograficzne dokonania – Freddiego silnie inspirują wszelkie gry akcji (głównie seria Call of Duty). Cechuje go również zauważalne zamiłowanie do wszelkiej broni palnej:)

Każdy z nas, zapewne chciał, bądź próbował kiedyś nakręcić coś w klimacie filmiku FPP lub czegokolwiek w stylu krótkiego filmu akcji lub sceny z jakiejś gry. Freddie, dysponując na prawdę porządnym sprzętem, umiejętnością genialnej obróbki komputerowej oraz militarystyczną wiedzą, stworzył całą masę obrazów fundujących opad szczeny. Nieraz do swoich przedsięwzięć angażował znane osobistości ze świata kina. Nagrał filmy m.in. z Kevinem Pollakiem (m.in. Ludzie honoru, Kasyno)  i Andym Whitfieldem  (bohaterem głównym serialu Spartakus: krew i piach). Freddiew głosi zdrową banię. Imponuje, zachwyca, lecz przede wszystkim bawi. Trudno nie docenić jego działalności. Zwłaszcza, że jest ona bliska graczom oraz robiona for fun, a nie koniecznie for cash. Dla niego nie ma rzeczy niemozliwych. Nie istnieje żadna granica.

Wyselekcjonowałem więc dla Was jego najciekawsze dzieła. Zapraszam do oglądania filmików poniżej i zapoznania się z galerią na końcu.   

The Rocket Jump czyli Quake w realu

Flower Warfare czyli kwiatki zamiast krwi i flaków

Light Warfare czyli co może zwykłe światło

Aimbot czyli „jak my kochamy cheaterów” :)

Halloween Massacre czyli dużo celów i mnóstwo ołowiu

Future First Person Shooter czyli jak tu nie kochać bani FPP

Power Hour - Kanye West Parody (symetryczna impreza z mocnym roz……lem!)

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Creative Nerds!:

#1 freddiew

#2 Ebeeto (AVGf)

#3 James Rolfe (AVGN)

ROJO
29 grudnia 2010 - 11:08