Światy uRojone #2 Friki F.3.A.R. - materiał video o FEAR 3 - ROJO - 5 lipca 2011

Światy uRojone #2 Friki F.3.A.R. - materiał video o FEAR 3

Światy uRojone to cykl materiałów video, wspierający działalność portalu Gameplay.pl na serwisie YouTube. Publicystyka, komentarze, wywiady, relacje, gamingowe rozkminy oraz gameplaye gier starych i nowych. Konkretnie, lecz nie zawsze na poważnie.

Witam serdecznie w drugim odcinku Światów uRojonych, video cyklu o gamingu wszelakim. Rojo i jego brat z dziurą po BH w głowie zabierają Was z postapokaliptycznej pustyni i wrzucają w sam środek mrocznej strzelaniny w metropolii spowitej mrokiem i straszonej przez małe dziewczynki. Bawimy się formą i modulacją głosu. Prezentujemy system osłon, elementy RPG, wślizgi i zwolnione tempo. Jednak przede wszystkim - konkretnie boomheadshotujemy.  Bardzo na wesoło, bardzo na niepoważnie. Friki F.3.A.R. - obleci Was strach!... o stan psychiczny autora materiału.

BH w F3 tylko w HD i S-M!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Nasz kanał SerwisGameplayPL na YouTubie tutaj

Mój tutaj

Światy uRojone:

#1 Zapomniany The Fall (Part 1) / (Part2)

   

ROJO
5 lipca 2011 - 17:19