Paintball na żywo + komputerowa gra sieciowa = fenomenalna machinima! - ROJO - 28 września 2011

Paintball na żywo + komputerowa gra sieciowa = fenomenalna machinima!

Sieciowe strzelanki oraz zabawa w Paintball to czynności mi bliskie. Jedne zapewniają frajdę w wirtualnych światach, drugie przenoszą znane z pierwszych mechanizmy i zasady na realne poletko. Gdy ktoś, z niesamowitymi umiejętnościami graficznymi tworzy hybrydę wymienionych aktywności i robi to profesjonalnie – wyję z zachwytu, zazdroszcząc talentu. Zapraszam na krótki filmik, który wciśnie Was w fotel i analizę wyświetlanych scen, która ułatwi ogarnąć orgię. Splat i Frag za pan brat :D

Porter Robinson - Spitfire (Exclusive 'Capture The Can' Live Action Paintball Multiplayer Machinima)

Odmiana gry w Paintball: militarny leśny woodsball

Tryb gry: Team Deathmatch

Typ pola: otwarte z przeszkodami sztucznymi (wraki samochodów, beczki, itp.), naturalnymi (rowy, wąwozy) i specjalnie zaaranżowanymi obiektami (drewniane schrony, wieżyczki strażnicze, itp.)

Używane Markery: głownie pneumatyczne (klasy Tippmann 98 Custom, BT-4, A5 i X7), tzw. „Pompki” (z zasadą działania typu „Pump Action”), pistolety (Tiberius 8) oraz „elektryki” speedballowe (Dangeurous Power G3, Fusion i Ion)

Piosenka: Spitfire

Wykonawca: Porter Robinson

Reżyseria: Saman Keshavarz

W filmiku zachwyca montaż. Szczególnie miażdżą sceny strzału w głowę (0:33), wślizgu i zaskoczenia (0:40), kolejnego headshota przez okno samochodu (0:50), skoku z auta z obrotem (1:04), z psem i deszczem a’la Guy Ritchie (1:17), strzelbą przez okno (1:22) i wyskoku z okna (1:25). Eee… czyli praktycznie wszystkie:P Całość idealnie zgrana i podkręcona mocną, dupstepową nutą z fantastycznymi wstawkami slow-mo. Typowe elementy znamienne dla sieciowych strzelanek (takie jak nicki nad głowami graczy, chatbox, infobox, dane serwera) nie rażą, co fajnie urozmaicają przekaz i pokazują jak pokrewny to z Paintem fun. Więcej!

Wszystkie teksty o Paintballu

P.S. Jeśli podoba Ci się moja działalność, subskrybuj mój kanał na serwisie YouTube (Światy Urojone) oraz "Polub" ROJA klikając na łapę po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

ROJO
28 września 2011 - 16:08