News! Włamania na konta w Xbox Live! - RazielGP - 10 października 2011

News! Włamania na konta w Xbox Live!

Dziś pojawiło się kilka skarg ze strony użytkowników Xbox Live skierowanych do Microsoftu. Osoby grające w wersje beta takich hitów jak FIFA 12 czy Battlefield 3 skarżą się na utracone punkty (MS Point). Nie wiadomo jednak kogo winić za tę niedogodność. Równie dobrze problem może leżeć po stronie Electronic Arts, a to dlatego, że obie gry należą właśnie do tej firmy. Nie wiadomo czy któraś z omawianych korporacji przyzna się do porażki, ale gracze z pewnością nie dadzą za wygraną. Domagają się przeprosin oraz zwrotu utraconych punktów. W trakcie pisania tego newsa dotarły do mnie wieści, że część osób pochodzących z Europy zachodniej otrzymało stosowną refundacje. Dalsze informacje możecie śledzić na oficjalnej stronie www.Xbox.com. Czy Wam również przytrafiła się ta przykra historia?

RazielGP
10 października 2011 - 19:08
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
10.10.2011 19:45
Ymirr
35
Centurion

Brawo! Tytuł którego nie powstydziłby się najlepszy (najgorszy) tabloid.

10.10.2011 19:59
Blackthorn
😡
odpowiedz
Blackthorn
132
Legend

Sam stalem sie ofiara wlamania. Stosowne e-maile zostaly wyslane zarowno do EA jak do MS. Mam nadzieje ze zwroca mi moje utracone msp, usuna z mojej biblioteki fife 12(takiego gowna nie chce miec na koncie) oraz dorwa pedala ktory stoi za tym. A wszystkie dzieki przetestowania bety crapa BF 3...

Dziwie sie tylko ze gol nie napisal oficjalnego news-a o tym i wciaz nie ma oficjalnego stanowiska EA i MS do tej wpadki.