Nudzisz się w biurze? - Matio.K - 16 lutego 2012

Nudzisz się w biurze?

Są takie chwile kiedy stwierdzasz, że nie chcesz się angażować głębiej w dany związek. Wystarczy Ci tylko powierzchowna przygoda. Od poważniejszych gier znaczy się. I takowe też znajdziesz w poniższym spisie. A wiedz, iż starałem się wyselekcjonować tylko te najbardziej interesujące, na których łapałem się, że spędziłem nad tym więcej niż planowałem. Dlatego mając pewność, że przypadną Wam do gustu, nie omieszkajcie podzielić się wrażeniami, wynikami, a może nawet własnymi odkryciami z poziomu sieci.

Aby uruchomić grę po prostu klikajcie na obazki.

Na pierwszy ogień idzie Sneeze. Staramy się zarazić jednym kichnięciem możliwie dużą rzeszę ludzi. Nie powiem, zabawnie jest obserwować skutki tego jak roznosi się choroba ;) 

Kochacie przygodówki i klimaty science-fiction? Lubicie motywy ucieczki? W takim razie musicie spróbować!

Druga wojna światowa w przeglądarce. Przełamywanie obrony, różne rodzaje jednostek, flankowanie, a przede wszystkim taktyczna otoczka. I dość wyżyłowany stopień trudności. Dobry pomysł na to, by stracić kilka godzin w biurze.

 Uciekajcie przed coraz szybciej rosnącym poziomem wody. A przy tym nie połamcie sobie palców. Wstyd przyznać, ale mój rekord to bodaj 18 metrów ;D

 Ambitna platformówka z przekazem. Piętnująca płytkość popkultury, naśmiewająca się m.in. z Biebera, Facebooka, wspomnianych przeze mnie osiągnięć i Bóg jeden wie czego jeszcze. Trzeba zagrać. Tak po prostu.

 Przygodówka jakoby żywcem wyjęta z ery, gdy królowały płyty CD. Stworzona w oparciu o żywych aktorów, a traktująca o naruszaniu praw obywatelskich. Poważna rzecz.

 Miks gry MMORPG w sosie zręcznościowym. Dosyć proste i brzydkie, ale wszyscy wiemy, że chodzi o levelowanie i przedmioty.

 Niepokojące doświadczenie, przypominające do złudzenia pierwszego odsłony Resident Evil i Alone the Dark. Taki labirynt, w którym zmieniają się punkty widzenia.

Kolejna wariacja Tower defence z dużą grywalnością. Ot, potęga kilku opcji sprawiających, że coś nie pozwala przestać nam się tym bawić, więc dobra rada - nie wchodźcie, jeśli macie coś ważnego do załatwienia. Chociaż i tak to zrobicie, więc przynajmniej pozostaje Wam życzyć, by udało Wam się zdobyć wszystkie gwiazdki.

--- 

W sieci jest tego DUŻO więcej, więc jeśli odzew będzie wystarczający, pojawi się kolejna część przeglądu. A co mi tam, poszantażuję Was - pojawi się na pewno, jeśli wątek polubi co najmniej 20 osób :D 

Matio.K
16 lutego 2012 - 15:55