Dobry rozbudowany flash zabierający czas: Paladog - siwy - 13 października 2012

Dobry, rozbudowany flash zabierający czas: Paladog

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że do napisania tego tekstu zainspirował mnie m.in. mój imiennik z GP ukrywający się pod pseudonimem K. Skuza, popełnił On wpis o darmowej gierce pod tytułem Kingdom Rush. Samo zainteresowanie u mnie tego typu produkcjami zaczęło się dużo wcześniej, lubię sobie od czasu do czasu(korzystając z przerwy od standardowych zajęć) zagrać w jakąś małą gierkę, która nie wymaga zbyt dużo, można ją odpalić praktycznie na wszystkim, nie nudzi się i można o niej powiedzieć, że jest dobra. Bez wątpienia taką grą jest Paladog. Zapewne wstęp nie ma takiej mocy, aby kogokolwiek zachęcić do zagrania, w takim więc razie zapraszam do przeczytania dalszej części.

Gra jest bardzo rozbudowana, mamy do dyspozycji ponad 100 etapów, 5 trybów rozgrywki(jeden główny i 4 powtarzające się cyklicznie), do tego możemy także wybrać poziom trudności – dostępne są cztery.

No ale zamiast zachwycać się na temat rozbudowania wypadałby zacząć od tego, o co tak naprawdę chodzi, więc już spieszę z wyjaśnieniami: poruszamy się psem na koniu, który może przywoływać 9 rodzajów jednostek, które z kolei odblokowujemy i ulepszamy wraz z postępami w grze. A dokładniej robimy to za pomocą zdobywanego złota. Atakować możemy także za pomocą naszego głównego bohatera, posiada on bowiem specjalne maczugi(Mace), a także pierścienie zwiększające nasze umiejętność. Maczugi i pierścienie też są podatne na ulepszenia. I nasz główny bohater jest również podatny na udoskonalenia. To wszystko pomaga nam spełnić główny cel, czyli rozwalanie wrogów i zamków z których wychodzą(oczywiście zamki nie są obecne w każdym etapie, ale w przypadku ich braku  mamy inne urozmaicenia). I ot cała filozofia – zapewniam, że zdecydowanie lepiej to się przedstawia podczas gry.

Cała gra  jest bardzo dobrze przemyślana i mamy do czynienia z naprawdę dopracowanym produktem. Na pochwałę zasługuje oprawa audiowizualna, w kategorii gier flash Paladog prezentuje naprawdę wysoki poziom i jest bardzo dobrym wyznacznikiem jak powininna  prezentować się grafika i dźwięk.

Teraz czas na najważniejszy element wpisu, czyli gdzie możemy zagrać w Paladoga, otóż możemy zrobić to:

W przypadku urządzeń mobilnych cena gry jest bardzo przystępna(dla Androida jest to 7zł, a dla IOS 2$).

Serdecznie polecam :)

Strona producenta: http://fazecat.com/

siwy
13 października 2012 - 15:41