Minął Październik - Cascad - 3 listopada 2012

Minął Październik

I już z tym nic nie zrobimy.

 

Wydarzenia całego miesiąca przesłoniło mi granie w Assassin's Creed III (tak, już skończyłem) i tracenie sił na naprawdę bezsensowną pracę, z której już zrezygnowałem. Czas zatem na wewnętrzne przegrupowanie, oczywiście pod kocykiem bo zimno.

 

Na samym gameplayu nie szalałem zbytnio z ilością wpisów, choć i tak uważam, że kilka zdań dotyczących spoilerów i gier, które dobrze ograć w okolicach Halloween to kawałek przyjemnej lektury (skromność przede wszystkim), nie wspominając już o przeglądzie najważniejszych serii bijatyk i wpisie o serii Ace Attorney. Niestety czasu na wiele więcej mi nie wystarczyło, co dobitnie pokazuje wylot z mitologicznych kafelków na głównej, ale cóż – może jeszcze się tam dopcham bez przepisywania newsów. Kto wie.

 

 

Żeby nie było, że uprawiam żale & skandale to bardzo pokrótce napiszę, że bycie w zasięgu płytek z Tekken Tag Tournament 2, PES 2013, FIFA 13, Max Payne 3 (była złodziejska promocja na muve), Nier i Assassin's Creed III (tryb multi wkręca aż miło) po prostu zabija jakąkolwiek myśl o posiadaniu wolnego czasu... a ja głupi jeszcze się zastanawiam jakby tu Forzę Horizon i Halo 4 ograć, zdobyć Epic Mickey 2 i dociągnąć na dysk remake Nights i Jet Set Radio. Szaleństwo, szaleństwo, szaleństwo. Oczywiście latem nie było w co grać, ale wydawców to przecież nie interesuje – lepiej kotłować się w dwóch miesiącach i potem narzekać na słabą sprzedaż.

 

Ciekawe ile firm na tym ucierpi. Branża jest jednak nieprzewidywalna co pokazały wyniki mocno kontrowersyjnego, i to w tym złym sensie, Resident Evil 6, który pomimo mieszanych ocen znalazł się w sklepach w prawie czterech milionach egzemplarzy, a większość z nich trafiło w ręce fanów. Takie ślepe przywiązanie do marki niszczy plany wprowadzania nowych produkcji już w zarodku. Na szczęście wciąż jest parę firm zdolnych do wypromowania i wyłożenia pieniędzy na świeże IP co pokazały ostatnio choćby Sleeping Dogs i Dishonored, wyniki sprzedaży tych tytułów nie będą miały jednak startu do tego co osiągnie Black Ops II, Halo 4 czy FIFA 13....

 

Miały być ciekawostki, ale nie będą, może później. Teraz wypada wziąć za poważne działanie i łowienie złotej rybki.

 

Dzięki wszystkim za ten kolejny miesiąc, pozdrawiam rączką, byee.

 

[twitter]

Cascad
3 listopada 2012 - 14:20