LCS - tydzień drugi - Dragonborns.net - prawie polska drużyna gra swój pierwszy mecz - sathorn - 16 lutego 2013

LCS - tydzień drugi - Dragonborns.net - prawie polska drużyna gra swój pierwszy mecz

DragonBorns to najbardziej polska drużyna w League of Legends Championship Series Europe. Dwie najważniejsze i najbardziej spektakularne role - AD Carry i AP Carry - sprawują w tym teamie nasi rodacy - HosaN i Shushei. To im będziemy kibicować w tym sezonie.

Już dziś, o godzinie 18:00 rozpocznie się ich pierwszy mecz w League of Legends Championship Series. Czeka ich prestiż, sława i pieniądze czy porażka w walce z bardziej doświadczonym przeciwnikiem?

Evil Geniuses (wcześniej Counter Logic Gaming Europe) w zeszłym tygodniu wygrało dwa z trzech swoich spotkań. DragonBornsom zwycięstwo nie przyjdzie na pewno z łatwością. Tym bardziej, że teoretycznie, są oni najsłabszą drużyną w LCS (dostali się z ostatniego miejsca, eliminując polskie MeetYourMakers).

DragonBorns będą grali dzisiaj o godzinie 18:00 i jutro o 20:00.

Transmisję, szczegółową rozpiskę i wszelkie potrzebne informacje znajdziecie na stronie www.lolesports.com.

Popcorny w dłoń!

Jeżeli podoba Ci się mój materiał to będę Ci wdzięczny, jeżeli polubisz mój fanpage na Facebooku, może nawet zasubskrybujesz mój prywatny profil, albo zafolołujesz mnie na Twitterze. Wrzucam tam sporo rzeczy, które nie pojawiają się na Gameplay'u. Reaktywowałem też niedawno swojego prywatnego bloga.

sathorn
16 lutego 2013 - 16:05