Rzuć Linę #51 - Duży Mike testuje Oculus Rift zwierzaki jedzą a ludzie graficzą - fsm - 6 maja 2013

Rzuć Linę #51 - Duży Mike testuje Oculus Rift, zwierzaki jedzą a ludzie graficzą

Poniedziałki, szczególnie te po długich weekendach, mają to do siebie, że potrafią zaboleć. Pędzę zatem z zupełnie nieskutecznym remedium na ból duszy, w postaci garstki ciekawych sieciowych znalezisk. Zestaw na dzisiaj składa się z grafik (dwa linki) i filmików (link oraz 3 tzw. embedy) wśród których poruszane są tak istotne tematy jak filmy, gry i zachowania zwierząt. Hej siup!

Leviathan Warships - najbardziej wyluzowany zwiastun w historii zwiastunów 

Ship just got real! Turowa strategia z wielkimi statkami w roli głównej od twórców serii Europa Universalis nie byłaby niczym elektryzującym i najpewniej przeszłaby bez echa. Ale ktoś wpadł na pomysł stworzenia luźnego, jazzowego, eleganckiego zwiastuna, który na Leviathan Warships zwróci nie tylko Twoją uwagę, ale także uwagę Twojej pani. Yeah.

13 świetnych filmów jako pixel art

I do tego ruszający się pixel art! Wszyscy miłośnicy skaczących kwadracików oraz dobrego kina powinni zajrzeć o tutaj.

Jak jedzą zwierzęta (i jak jedzą ludzie)? 

Ten filmik obejrzano już ponad 57 milionów razy, ale jeśli jakimś cudem ktoś z Was na niego nie trafił, to "ficzuringuję" go powyżej. Bardzo krótka, szalenie zabawna sprawa od dwóch durnowatych gości z kanału MisterEpicMann. Trochę się spłakałem. W ramach bonusu zaś zapraszam na krótką, animowaną odpowiedź skupiającą się na tym, jak ludzie jedzą swoje pożywienie. Poziom wzbudzania rechotu mniejszy, ale końcówka zacna.

Znane filmy na rysunkowych plakatach  

Znowu filmy i znowu grafika, ale tym raze nieruchoma. Oto galeria kilkunastu ładnych, "cartoon=-networkowych" prac, z których niejedna nadaje się do powieszenia na ścianie w waszych geekowskich jaskiniach.

Big Mike testuje Oculus Rift

Kręcone telefonem i do tego pionowo, ale rozbawiło mnie. Oto co najnowsze podejście do stworzenia wirtualnej rzeczywistości w grach robi z nieprzygotowanym do tego osobnikiem.

Dorkly Bits: Co zrobi Mario, gdy mu zimno?

fsm
6 maja 2013 - 16:09