Rzuc Linę #52 - Lady Gaga musi dostawać żółty ser na lodzie - fsm - 5 lipca 2013

Rzuc Linę #52 - Lady Gaga musi dostawać żółty ser na lodzie

Dzień dobry, czytelniku. Jak się masz? Fajnie, że piątek, prawda? A oglądasz Janowicza i Murraya? A może jesteś na spacerze i wcale tego nie czytasz? Jakkolwiek jest, informuję cię niniejszym, że zbiór linków wszelakich powraca, a znajdziesz w nim: mniej lub bardziej zwariowane ridery gwiazd muzyki, "okejki" zamiast broni, Mario HD i naparzające się koty. Oraz coś jeszcze. Hej, przygodo!

Broń jest OK

Jest sobie taka strona, która nazywa się Thumbs & Ammo, a jej zawartość to setki obrazków, na których wielogłowa internetowa hydra zamieniła broń palną na powszechnie znany symbol w postaci uniesionego kciuka. Czyżby jakaś przykrywka pacyfistycznej kampanii społecznej? Tak czy siak - jest to zabawne.

Co gwiazdy muszą mieć w swoich garderobach?

Po lewej ser Lady Gagi po prawej kiełby Foo Fighters

Rider to lista wymagań, jakie gwiazda stawia organizatorowi występu. Wiadomym jest, że największe tuzy branży muzycznej często mają zupełnie absurdalne wymagania w rodzaju podgrzewanego perskiego dywanu zawieszonego na rogu jednorożca. Fotograf Henry Hargreaves zyskał możliwość zajrzenia za kurtynkę i uwiecznienia niektórych żądań. To powyżej to tylko przykład - tutaj znajdziecie fotki rzeczy zamówionych m.in. przez Beyonce, Nine Inch Nails, Prince'a czy New Kids on the Block.

Mario HD

Najczęściej powtarzający się komentarz? Niech ktoś to zrobi! Co? Taką wersję klasycznego Mario Bros, jaką namalował niejaki JINNdev. Oto śliczne, przypominające Metal Slug grafiki, które powinny stać się prawdziwą grą.

Fotografia niemożliwa

No, prawie. To, co widzicie powyżej, nie zostało stworzone gdzięki magii Photoshopa. To efekt pieczolowitego ustawiania dziesiątków elementów, by uzyskać jedyny w swoim rodzaju rezultat. Tutaj macie dużą, powodującą ból mózgu wersję, a tutaj to samo, ale pod kątem. Autor: Bela Borodsi.

Rysunkowy Mortal Kombat

Obejrzeliście powyższe? No to co ja będę strzępił klawiaturę. Sami wiecie, ile to musiało być roboty. Ja się natomiast zastanawiam ile razy auto musiał idealnie "odtworzyć" swoje dzieło przed kamerą, zanim mu to wyszło. Spocone paluchy etc....

Ruchome stopklatki ze znaych filmów

Gify są super. Ale gameplay.pl nie akceptuje gifów. Klikniecie w coś, do czego nie wstawiłem obrazka? Kliknijcie, co? Fajne jest... A co? A miniaturowe, idealnie zapętlone krótkie sceny z wielu znaych filmów. Dużo pracy, bez dwóch zdań.

Cat Fighter

Cats + Street Fighter = Cat Fighter. MIAU! 


PS Tradycyjnie na koniec dawałem filmik z serwisu Dorkly Bits, ale od marca nie zrobili niczego nowego, więc dzisiaj kończymy kotami. Dziękuję za uwagę.

fsm
5 lipca 2013 - 12:10