Gameplayowe zagadki #1 - RazielGP - 10 stycznia 2014

Gameplayowe zagadki #1

Jeśli ktoś ma dosyć felietonów, recenzji oraz zapowiedzi - niechaj więc gameplayowe zagadki odwiedzi. Ruszy głową i odgadnie, co tam Razielowi do głowy wpadnie. Do tego wszystkiego jam zapraszam! Mości panowie! Zagadek wtenczas start ogłaszam!

POSTAĆ Z GRY: Niewiasta, co ma lat niedużo. O czarnych włosach powiewających na wietrze. Wykonuje także akrobacje i strzela również nieźle. Mało mówi, lecz rzeczowo, a ponadto całkiem zwięźle. Na jej życie co prawda parę osób czyha zawzięcie. Jednak ona wywraca swych wrogów w swoim szaleńczym pędzie.

LOKACJA GRY: Spore miasto, bardzo ciemne, lecz i kolorowe zarazem. Posiada również rózne dzielnie, a nawet i góry wysokie. Z ich z kolei widok przewspaniały, zaś w tle nie licząc otaczającego miasto morza i wzniesień - liczny samochodów sznur. Brakuje jednak ludzi, ale w zamian "hollywodzkie" napisy mamy.

TYTUŁ GRY: Gra ta duży świat i grzyby posiada. Nawet bardzo duży i różnorodny także. Efektów atmosferycznych jej wszak nie brak, ani ludności, czy zadań dostępnych. Nawet w kwestii edycji bohatera oferuje niezliczone możliwości. Jednak cierpi na monotonnię, a i bugów ma całkiem sporo. Mimo tego fantastyczny klimat oraz równie emocjonująca przygoda z całą pewnością owe wady wynagrodzą.


Zasady zabawy są następujące: Każdy chętny dla swoistej zabawy może spróbować swoich sił w odgadnięciu postaci, lokacji oraz samej gry. Jako, iż nagród nie przewiduję, prosiłbym aby owi chętni w uczciwy względem reszty osób sposób, znajdywali odpowiedzi na powyższe zagadki. A i jeszcze jedno - liczą się pełne nazwy. To wszystko.

 Przyjemnej zabawy tedy wam życzę.

Polub, zaćwierkaj lub wykop Raziela oraz jego wpisy, jeśli przypadły ci do gustu. Z góry dziękuję za klik.

RazielGP
10 stycznia 2014 - 21:02