Gameplayowe zagadki #2 - RazielGP - 17 stycznia 2014

Gameplayowe zagadki #2

Jeśli ktoś ma dosyć felietonów, recenzji oraz zapowiedzi - niechaj więc gameplayowe zagadki odwiedzi. Ruszy głową i odgadnie, co tam Razielowi do głowy wpadnie. Do tego wszystkiego wnet zapraszam! Mości panowie! Zagadek drugiej części start ogłaszam!

Zasady zabawy są następujące: Każdy chętny może spróbować swoich sił w odgadnięciu postaci, lokacji oraz samej gry. Jako, iż nagród nie przewiduję, prosiłbym aby owi chętni w uczciwy względem reszty osób sposób, znajdywali odpowiedzi na powyższe zagadki. A i jeszcze jedno - liczą się pełne nazwy.

Zwycięzcą pierwszego odcinka został legia2396! Gratulujemy!

POSTAĆ Z GRY: Osobnik w pychę i sarkazm odziany, z blond włosami stęrczącymi. W dużej mierze wręcz wulgarny i likwidujący liczne stada świni. Zboczeństw również odmówić mu nie można, w przeciwieństwie do braku ogłady, lecz cóż by ludzkość bez niego poczęła, gdyby nie jego bohaterka rola. Odwagi wszak mu nie brakuje, a i gość wśród ludu wielce popularny. Lubiany także, ale nie przez swych wrogów. Dość powiedzieć, typ muskularny.

LOKACJA GRY: Filary centrum świata będące. I ogarniające je wszechobecne moce potworne. Różne światy, krew i pożoga. Licznych kupa wrogów mnoga. I tych zwykłych i niezwykłych zamieszkujących tę krainę, gdzie też duchy nawiedzają naszego bohatera krztynę. Jest i Eden oraz wielka Czaszka, a także ukryta piramida w laskach. Wody tu także nie brakuje, lecz to wszystko z góry się widuje.

TYTUŁ GRY: Szaleńcze wyścigi samochodowe, w których nie tylko o wygraną chodzi. Liczy się wszak przejechanie ludzi, a także eliminacja pojazdów wrogich. Otwarta struktura do zalet jej należy, tak jak i tuning oraz model zniszczeń. Jednak brakuje tu etapów bonusowych, które mogliśmy w dwójce ujrzeć i podziwiać osiągnięć listę.

Polub, zaćwierkaj lub wykop Raziela oraz jego wpisy, jeśli przypadły ci do gustu. Z góry dziękuję za klik.

RazielGP
17 stycznia 2014 - 18:52