Breaking plot-news # Pojawił się pierwszy gameplay z gry Middle-earth: Shadow of Mordor - barth89 - 23 stycznia 2014

Breaking plot-news # Pojawił się pierwszy gameplay z gry Middle-earth: Shadow of Mordor

W sieci pojawił się właśnie pierwszy gameplay z zapowiedzianej niedawno trzecioosobowej gry akcji, w której trafimy do tolkienowskiego Śródziemia. Do tej pory o grze wiedzieliśmy tylko tyle, że wcielimy się w niej w błąkającego się między światem żywych i umarłych Taliona, którego rodzina została zamordowana przez sługi Saurona. Teraz mamy okazję zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji. I wiecie co? Wygląda to fenomenalnie!

Zaprezentowanego przez Monolith Productions materiału jest ponad osiem minut i pochodzi on z wersji pre-alpha. Możemy zobaczyć sporo elementów skradankowych, wspinaczkowych, tryb 'detektywistyczny', trochę planowania oraz, rzecz jasna, walkę. Zobaczcie sami:

Według mnie Middle-earth: Shadow of Mordor zapowiada się na interesujące połączenie Assassin's Creeda (przede wszystkim) z grami z serii Batman: Arkham (przede wszystkim chodzi tu o elementy detektywistyczne). Ciekawie prezentują się moce Upiora (druga natura głównego bohatera), które możemy wykorzystać na przykład do przekonania (?) wroga do zaatakowania jego dowódcy. Słowa uznania należą się producentom z Monolith Productions także za oprawę graficzną, największe wrażenie robi oczywiście sam Talion i jego podarta, ociekająca wodą peleryna. Czyżby szykował nam się kolejny hit? Okaże się. Premiera Middle-earth: Shadow of Mordor zaplanowana jest na ten rok i ukaże się na pecetach oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Czekamy na więcej materiałów z gry!

A jakie są wasze wrażenia po obejrzeniu gameplaya?

<Spodobał ci się tekst? Wpisy i felietony przypadły ci do gustu? Polub growo&owo na Facebooku ^^ Znajdź mnie też na Google+>

barth89
23 stycznia 2014 - 19:19