KWIATKIEM CZY PADEM czyli co podarować dziewczynie grającej z okazji Dnia Kobiet - Black Elf - 6 marca 2015

KWIATKIEM CZY PADEM czyli co podarować dziewczynie grającej z okazji Dnia Kobiet

Panowie… kwiaty w dłoń! Nadchodzi święto waszych piękniejszych połówek! Gamerski Dzień Kobiet! Jeśli macie to szczęście i wasza wybranka, co najmniej tak mocno, jak wy kocha gry… to czas najwyższy zakupić jej jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny prezent. Kwiaty są oklepane. Postawcie na oryginalność!

GRA – Banalne… ale na dziewczynę gracza zawsze działa. Być może marzy się jej posiadanie jakiegoś tytułu albo ostatnio zainteresowała się grą, ale nie wie, czy ryzykować zakup… Pomóż jej i sprezentuj grę! Najlepiej byłoby, gdyby w tytuł można było zagrać w co-op, wtedy korzyści będą podwójne. Pamiętaj tylko o jednym ważnych szczególe. Nawet jeśli przyjdzie Ci się kupić grę na Steam i do podarowania będziesz miał jedynie kod… zadbaj o opakowanie. Jesteśmy estetkami i nawet największy drobiazg, ale ładnie opakowany, zyskuje w oczach dziewczyny po dwakroć.


BIŻUTERIA – cokolwiek mówi twoja wybranka – dziewczyny uwielbiają biżuterię. Są takie, które wolą bardziej skromną i delikatną, inne gustują w ogromnych kryształach, ale wszystkie mamy zamiłowanie do ładnej biżuterii. Jeśli nie stać Cię na złoto, to jeszcze nic straconego! Gamingowe kolczyki z Mario czy urocze wisiorki z Portala, nie należą do nadroższych, a zdecydowanie pomogą Ci zapunktować. Zawsze możesz sięgnąć po Jokera w postaci pierścionka ze Skyrim. Radość gwarantowana.


CZEKOLADA – prezent dla tych dziewczyn, które akurat nie są na diecie. Czekolada ma nie tylko właściwości rozweselające, ale także cechuje się wysoką plastycznością. Dlatego też można z niej uzyskać, całkiem ciekawe kształty, takie jak … klawiatura, myszka czy pad do grania! Wprawdzie czekolada ma tendencje do zabrudzania, ale ten jeden raz możesz wybaczyć swojej wybrance, że cały pad będzie w czekoladzie…


CZAPKI, SUKIENKI I INNE RAJSTOPKI – każdy facet jest po trochu stylistą dla swojej dziewczyny. Mniej lub bardziej intensywnie określa, jakiej długości spódniczki powinna nosić. Zwłaszcza przy innych mężczyznach. Jednak dopiero zakup gustownej sukienki a R2/D2, może skłonić ją, aby ubierała się, dokładnie tak sobie tego życzysz. Do tego zestawu wystarczy dobrać bluzę z Pikachu, rajstopy ozdabiane Angry Birds, gustowne buty i kreacja gotowa! Tylko pamiętaj, żeby nie pomylić rozmiarów, bo sam będziesz nosił nietrafioną kreację…


TOREBKA – wszyscy wiedzą, że w damskiej torebce jest inny wymiar, który mieści w sobie najbardziej niewyobrażalne rzeczy, jakie mogą Ci przyjść do głowy. Dla obytego mężczyzny żadnym zaskoczeniem powinno być, kiedy jego luba niespodziewanie wyciągnie z torebki śrubokręt albo podręczny zestaw do depilacji. Jednak trzeba gdzieś to wszystko trzymać… Niosąc pomoc swojej dziewczynie, sprezentuj jej gustowna torebkę godną prawdziwej gamerki. Od najprostszych toreb z nadrukami, po cudowne stylizowane na game boya torebeczki.

ETUI NA TELEFON – w przypadku dziewczyn, praktyczne aspekty wielu elementów wyposażenia to jedno. Drugim ważnym dla nas aspektem jest – wygląd. Właśnie dlatego dbamy o wygląd i dlatego tez ozdabiamy większość przestrzeni wokół nas. W tym sprzęty. Etui na telefon przydaje się zawsze, a jeszcze lepiej, kiedy jest przeznaczone specjalnie dla nas. Jeśli twoja luba uwielbia księżniczkę Peach, dobrym prezentem będzie zakup odpowiedniego etui z ukochaną bohaterką. Dodatkowym plusem takiego prezentu jest jego stosunkowo nieduża cena. Twoja wybranka będzie o tobie myśleć za każdym razem, gdy przyłoży telefon do ucha oraz rano, kiedy obudzi ją bezlitosny dzwonek telefonu…


PLUSZAKI – każdy przeciętny chłopak może pobiec do najbliższego supermarketu i kupić swojej wybrance pluszowego misia… Jednak już tylko Ci najwytrwalsi postarają się zdobyć np. pluszowego Sackboy’a! Nie znam dziewczyny, która nie uważałaby, że jest słodki. Zawsze można sięgnąć po alternatywę, taką jak przytulany Freddy Kruger. Jeśli się postarasz, znajdziesz kogoś, kto stworzy specjalnego Sackboya podobnego do Ciebie. Twoja wybranka będzie mogła stworzyć dla twojej podobizny specjalny ołtarzyk na półce w pokoju, gdzie spoczniesz tuż obok jej książek, perfum i podobizny Enzio…


ŁADOWARKA – tak. Dobrze przeczytałeś. Są ładowarki i ŁADOWARKI. Jesteśmy otoczeni przez elektronikę, która od czasu do czasu należy naładować. Konsole czy telefony wymagają podładowania, aby zabawa trwała. Można je zwyczajnie podłączyć kablem do kontaktu albo … oddać swoja konsolę DSi w ręce Pikachu! Wzrost poziomu szczęścia u dziewczyny masz jak w powerbanku!


Na koniec… pamiętajcie – dziewczyna też człowiek i cieszą się z podobnych rzeczy, które lubicie także Wy. Powyższy poradnik, został stworzony z przymrużeniem oka, ale są to faktyczne prezenty, jakie możecie kupić nie tylko z okazji dnia kobiet. A czy wy daliście swoim wybrankom cos fajnego? Może zrobiliście coś sami? Pochwalcie się!

Black Elf
6 marca 2015 - 15:49