Legion samobójców 2 w planach wytwórni Warner Bros. - Gameplay - 3 marca 2016

Legion samobójców 2 w planach wytwórni Warner Bros.

Choć fani DC Comics myślami są ostatnio przy nadciągającym wielkimi krokami filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości (premiera w Polsce 1 kwietnia), nie powinni zapominać, że w sierpniu do kin trafi Legion samobójców. Opowieść o ekipie złoczyńców wykonujących najniebezpieczniejsze zadania zapowiada się iście wybuchowo. Na sukces filmu liczy także Warner Bros.

Z informacji podanych przez serwis The Wrap wynika, że wytwórnia poczyniła już pierwsze kroki w kierunku opracowania kontynuacji Legionu samobójców. Zdjęcia do filmu, jak i jego premiera zostały wstępnie zaplanowane na 2017 rok. Taki układ powinien pasować zarówno reżyserowi, Davidowi Ayerowi (Furia, Sabotaż), jak i największej gwieździe Suicide Squad, a więc Willowi Smithowi, który w adaptacji wciela się w postać Deadshota. Obaj rozpoczną wkrótce pracę nad policyjnym thrillerem The Bright.

Oczywiście to, czy Legion samobójców 2 w ogóle powstanie uzależnione jest przede wszystkim od tego, ile pieniędzy zarobi część pierwsza. Jak słusznie zauważył Filmweb, w ostatnich latach z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w przypadku Fantastycznej Czwórki. Obraz również doczekał się wstępnej zapowiedzi kontynuacji przed swoją premierą, ale klapa finansowa, jaką poniósł, doprowadziła do kasacji sequela.

Przypominam, że w Legionie samobójców poza Willem Smithem wystąpią m.in. Jared Leto (jako Joker), Margot Robbie (Harley Quinn), Joel Kinnaman (Rick Flagg), Cara Delevingne (Enchantress) i Jai Courtney (Kapitan Bumerang). Film zadebiutuje w polskich kinach 12 sierpnia.

Gameplay
3 marca 2016 - 12:23