Deadpool 2 już oficjalnie. Ryan Reynolds renegocjował kontrakt - Gameplay - 6 kwietnia 2016

Deadpool 2 już oficjalnie. Ryan Reynolds renegocjował kontrakt

Filmowa adaptacja przygód Deadpoola osiągnęła nie tylko sukces artystyczny (wystarczy spojrzeć na entuzjastyczne oceny widzów w serwisie RottenTomatoes), ale też finansowy – na całym świecie zarobiła już ponad 750 milionów dolarów. Jest to jeden z najlepszych rezultatów w historii wśród filmów z rankingiem R. Nie dziwi więc, że gwiazda obrazu – Ryan Reynolds, postanowiła renegocjować kontrakt z 20th Century Fox w kontekście kontynuacji kinowego hitu.

W ten sposób potwierdzone zostały dotychczasowe, wstępne doniesienia na ten temat. W Deadpool 2 główną rolę ponownie zagra Reynolds. Z informacji podanych przez serwis Heroic Hollywood wynika, że zdjęcia do filmu powinny ruszyć jesienią tego roku. W kontynuacji będzie nam dane zobaczyć m.in. Domino oraz Cable’a.

Reynolds, odtwórca tytułowej roli, otrzymał za pierwszego Deadpoola gażę w wysokości 2 milionów dolarów. W obliczu sukcesu filmu aktor postanowił poprosić o podwyżkę i wszystko wskazuje na to, że jego prośba została rozpatrzona pozytywnie. W przypadku kontynuacji przygód Deadpoola Reynolds będzie dodatkowo partycypować w zyskach z tytułu sprzedaży biletów.

Pierwszy filmowy Deadpool zadebiutował w kinach w pierwszej połowie lutego, bijąc wiele rekordów finansowych. Już niedługo, bo 10 maja, film w reżyserii Tima Millera pojawi się na DVD i Blu-ray.

Gameplay
6 kwietnia 2016 - 14:15