Zobacz zwiastun odświeżonych przygód MacGyvera - Gameplay - 19 maja 2016

Zobacz zwiastun odświeżonych przygód MacGyvera

Po lewej oryginalny MacGyver, grany przez Richarda Deana Andersona. Po prawej jego młodsza wersja w osobie Lucasa Tilla.

Doczekaliśmy się publikacji pierwszego zwiastuna odświeżonej wersji MacGyvera – kultowego serialu z lat 80. Produkcja stacji CBS, w której w rolę tytułowego bohatera wciela się 25-letni Lucas Till (m.in. X-Men, Paranoja, Inwazja: Bitwa o Los Angeles), trafi na ekrany amerykańskich telewizorów jesienią tego roku. Nowe odcinki będzie można oglądać w każdy piątek w godzinach wieczornych.

Trailer ma wszystko, czego można byłoby oczekiwać od prezentacji nowych-starych przygód MacGyvera – nie brakuje w nim sensacji, fragmentów przygodowych, pokazu niezwykłych umiejętności i wiedzy bohatera, a także humoru. Oczywiście to, czy wszystko ze sobą dobrze współgra, jest już kwestią gustu. Przy okazji potwierdzono, że Lucasowi Tillowi w serialu towarzyszyć będą George Eads (Nick Stokes z CSI: Kryminale zagadki Las Vegas) oraz Michelle Krusiec (m.in. Co się zdarzyło w Las Vegas).

Nowy MacGyver podejmie temat przeszłości głównego bohatera. Akcja serialu rozpocznie się na dziesięć lat przed oryginałem i opowie o werbunku MacGyvera do służb specjalnych. Jednocześnie produkcja pokaże, jak bohater nabył swoje specyficzne umiejętności. Richard Dean Anderson w momencie emisji pierwszego sezonu oryginalnego serialu miał 35 lat, więc wszystko jest w jak najlepszym porządku chronologicznym i fabularnym.

Pierwszy odcinek serialu wyreżyseruje James Wan, znany m.in. z dwóch części Naznaczonego oraz Szybkich i wściekłych 7. Za scenariusz odpowiada Paul Downs Colaizzo, a stanowisko producenta wykonawczego ponownie przypadło Henry’emu Wrinklerowi. Warto na koniec dodać, że w planach jest również pełnometrażowy film o przygodach MacGyvera. Niestety, nie znamy szczegółów na jego  temat. Wielką niewiadomą pozostaje także data kinowego debiutu.

Gameplay
19 maja 2016 - 14:59