Spider-Man: Homecoming na nowym zwiastunie - Gameplay - 28 marca 2017

Spider-Man: Homecoming na nowym zwiastunie

Doczekaliśmy się premiery kolejnego zwiastuna filmu Spider-Man: Homecoming. Przybliża on tło fabularne oraz najważniejszych bohaterów obrazu, którego premiera odbędzie się w lipcu tego roku. Po raz pierwszy Człowieka-Pająka zagra w nim Tom Holland, znany z ról w filmach Niemożliwe, W samym sercu morza oraz The Lost City of Z.

Fabularnie Spider-Man: Homecoming zostanie osadzony po wydarzeniach, których świadkami byliśmy w Kapitanie Ameryce: Wojnie bohaterów. FIlm opowie o młodości Petera Parkera, który rolę superbohatera musi łączyć z nauką w liceum. Pomocą posłuży mu Tony Stark/Iron Man (w tej roli oczywiście Robert Downey Jr.), a na przeszkodzie stanie Vulture, grany przez Michaela Keatona. Niewykluczone, że twórcy będą wzorować się na historii Harry’ego Pottera i w kolejnych filmach z serii – Tom Holland zagra jeszcze przynajmniej w dwóch (pierwszy trafi do kin 5 lipca 2019 roku) – ukażą następne lata w szkolnej ławce, przeplatane starciami z kolejnymi superzłoczyńcami.

Premiera Spider-Man: Homecoming – pierwszego samodzielnego obrazu o Człowieku-Pająku reprezentującego Marvel Cinematic Universe – odbędzie się 7 lipca 2017 roku. Reżyserem filmu jest Jon Watts (m.in. Cop Car), a autorami scenariusza John Francis Daley i Jonathan M. Goldstein (np. Szefowie wrogowie, Niesamowity Burt Wonderstone). Głównego bohatera po raz pierwszy gra Tom Holland, a na ekranie zobaczymy także Roberta Downeya Jr., Michaela Keatona, Zendayę, Marisę Tomei, Logana Marshalla-Greena, Donalda Glovera, Jona Favreau,  Tony’ego Revoloriego, Martina Starra i Kennetha Choia. Oprawę muzyczną skomponował Michael Giacchino.

Gameplay
28 marca 2017 - 15:15