The Defenders - oficjalny zwiastun marvelowskiej miniserii Netfliksa - Gameplay - 4 maja 2017

The Defenders - oficjalny zwiastun marvelowskiej miniserii Netfliksa

Doczekaliśmy się premiery oficjalnego trailera netfliksowej miniserii The Defenders, stanowiącej część kanonu Marvel Cinematic Universe. Produkcja, mająca na celu połączenie i rozwinięcie historii przedstawionych w dotychczasowych odcinkach marvelowskich seriali Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage i Iron Fist, pojawi się w ofercie popularnej platformy w okresie wakacyjnym.

Akcja 8-odcinkowego The Defenders rozpocznie się na miesiąc po wydarzeniach opowiedzianych w pierwszym sezonie Iron Fist (dzięki, Screenrant). W miniserii herosi Iron Fist (Finn Jones), Matt Murdock / Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter) oraz Luke Cage (Mike Colter) połączą siły, tworząc tytułową drużynę, i staną w szranki z nowojorskim podziemiem przestępczym. Ich głównym, wspólnym przeciwnikiem będzie demoniczna Alexandra (w tej roli Sigourney Weaver), a swoją obecność po raz kolejny zaznaczy organizacja The Hand.

Za stworzenie The Defenders odpowiedzialni są Douglas Petrie i Marco Ramirez, mający na koncie drugi sezon Daredevila. Na ekranie oprócz tytułowej czwórki bohaterów zobaczymy również Simone Missick jako Misty Knight (którą mogliśmy oglądać w pierwszy sezonie Luke’a Cage’a) oraz Elodie Young w roli Elektry Natchios (2. sezon Daredevila), a ciąg dalszy znajdzie tu również romans Cage’a z Claire Temple, graną przez Rosario Dawson. Do premiery The Defenders dojdzie 18 sierpnia tego roku.

Warto zauważyć, że The Defenders nie zakończą historii czterech herosów, ponieważ kolejne sezony przygód Daredevila, Jessiki Jones i Luke’a Cage’a zostały już potwierdzone. Niewykluczone, że sukces przedsięwzięcia zachęci też firmy Netflix i Marvel do opracowania kolejnych spin-offowych miniserii, bazujących chociażby na przygodach Heroes for Hire bądź Daughters of the Dragon, czego fani komiksów ze stajni Marvela domagają się usilnie od pewnego czasu.

Gameplay
4 maja 2017 - 15:00