Suicide Squad 2 - Gavin O'Connor scenarzystą i reżyserem (?) filmu - Gameplay - 7 września 2017

Suicide Squad 2 - Gavin O'Connor scenarzystą i reżyserem (?) filmu

Wygląda na to, że wytwórnia Warner Bros. wreszcie znalazła zastępcę dla Davida Ayera, który nie nakręci kontynuacji Legionu samobójców / Suicide Squad z powodu zbyt napiętego grafiku. Jego obowiązki przejmie prawdopodobnie Gavin O'Connor, mający na koncie m.in. świetnie przyjętego Wojownika oraz Niepokonaną Jane.

Na tę chwilę O’Connor został zatrudniony w charakterze scenarzysty, ale negocjacje w sprawie objęcia stanowiska reżysera są na tyle zaawansowane, że tylko kataklizm mógłby doprowadzić do ich zerwania. Niestety, z doniesień Variety trudno wywnioskować, czy w kontekście scenariusza twórca Księgowego jedynie poprawi fabułę napisaną tego lata przez Adama Cozada (Tarzan: Legenda), czy też stworzy ją zupełnie od nowa. Czasu na realizację zadania będzie miał dużo – według ostatnich informacji prace nad Legionem samobójców 2 mają ruszyć dopiero jesienią 2018 roku, głównie z powodu bardzo napiętego grafiku Willa Smitha, odtwórcy roli Deadshota (dzięki, MovieWeb).

W ścisłym gronie potencjalnych zastępców Davida Ayera, który całe swoje moce przerobowe skupia na projekcie Gotham City Sirens, byli również Jaume Collet-Serra (m.in. Tożsamość, Nocny pościg) oraz Mel Gibson (Przełęcz ocalonych), ale to O’Connor miał być najbardziej konkretnym z kandydatów. Kiedy możemy spodziewać się premiery Legionu samobójców 2? Jeśli podany wyżej termin rozpoczęcia zdjęć zostanie dotrzymany, do debiutu dojdzie być może latem 2019 roku. Nie są to jednak w żaden sposób potwierdzone informacje. Pewnym jest natomiast, że w filmie powrócą postacie grane przez m.in. Willa Smitha (Deadshot), Jareda Leto (Joker) Margot Robbie (Harley Quinn), Jaia Courtneya (Boomerang), Joela Kinnamana (Rick Flagg) oraz Violę Davis (Amanda Waller).

Gameplay
7 września 2017 - 14:45