Na zawsze razem - Za szybko za wściekle - Nato - 6 lutego 2022

Na zawsze razem - Za szybko, za wściekle

Nastoletni Yuuto Morita zostaje zaproszony na kolację przez kolegę z klasy. Nic nie może przygotować go na to, co tam zastanie. Kumpla przyłapuje na ostrych igraszkach z własną matką, a jego siostra proponuje mu niegrzeczne zabawy w swoim pokoju. Ponadto, nad wszystkim unosi się tajemnica mroczniejsza, niż może przypuszczać.

Na tomik zbiera się kilka historii o bardzo różnej długości. Od paru stron do powieści wypełniającej jego trzecią część. Osobiście wolałbym, by postawiono nieco większy nacisk na realizm i fabułę, ale nie jest źle.

Niewątpliwym plusem jest zróżnicowanie gatunkowe. Od dość prostych fantazji o numerku z atrakcyjną sąsiadką, po opowieści o wampirach. Na minus działa małe zróżnicowanie stylistyczne. Historie szybko sprowadzają się do meritum, a zarówno bohaterki, jak i same zbliżenia są do siebie bardzo podobne.

"Na zawsze razem" stanowi dość przeciętny zbiorek pikantnych historii, w którym trudno wyróżnić godne zapamiętania szczegóły. Stanowi zbiór profesjonalnie zrobionych, ale bardzo podobnych do siebie historii z umowną fabułą i wyraźnym naciskiem na szybkie sprowadzenie bohaterów do parteru.

Józek Śliwiński

Więcej komiksów na Instagramie: komiksowy_pamietnik 

Format: 140x195 mm

Liczba stron: 242

Oprawa: miękka w obwolucie

Polski wydawca: Akuma

Data wydania polskiego: lipiec 2021

Nato
6 lutego 2022 - 17:53