Rzuć linę #4 - internetowe gratowisko - fsm - 4 października 2010

Rzuć linę #4 - internetowe gratowisko

No dobra, opuściłem się. Tydzień temu "liny" nie było - zapewne jednak nikt nie płakał. Dzisiaj nadrabiam zaległości trzema filmikami. Będą gry, jeszcze trochę gier i jeden zwiastun. Wszystkie jednak są na tyle dobre, że w tym odcinku cyklu ilość przeszła w jakość (mam nadzieję).

8bits

Na start proszę Was o poświęcenie 6 minut i obejrzenie rewelacyjnej animacji, która łączy wysokiej jakości trójwymiar z powiewem staroszkolnych gier z wiadomej epoki. Kawał dobrej roboty.

Obejrzeli? Super, to jeszcze dwie rzeczy, krótsze.

Najgorszy generał w Starcrafcie

Druga część najlepszego RTS-a już zdążłya się zadomowić na dyskach twardych większości zainteresowanych nią graczy. Z tej okazji wykopałem z przepastnych zbiorów strony CollegeHumor filmik pokazujący trudy dowodzenia armią w pierwszym Starcrafcie z poziomu pola bitwy. Chłopaki ciężko zarabiają na żołd, nie ma co.

Skyline - zwiastun 2

Na koniec zwiastun. O pierwszym trailerze filmu Skyline pisał już Crash, ale postanowiłem przypomnieć Wam to dzieło. Dlaczego? Bo drugi zwiastun jest dużo lepszy od pierwszego (a już pierwszy bardzo mi się podobał) i dzięki niemu produkcja braci Strause znalazła się na mojej liście "must watch".

Poprzednie odcinki:

Rzuć linę#3

Rzuć linę#2

Rzuć linę#1

fsm
4 października 2010 - 19:55