Creative Nerds! #4 Pure Pwnage - ROJO - 23 kwietnia 2011

Creative Nerds! #4 Pure Pwnage

Mają czas, którego nie boją się poświęcić, mają wyobraźnię, której nie omieszkają uruchomić, mają sprzęt, którego nie zawahają się użyć! Witam w czwartym odcinku z cyklu „Creative Nerds!”. Ostatnio mieliście okazję poznać gamingowego reżysera freddie’gow, rasowego szydercę Ebeeto oraz genialnego komentatora, króla wyszukanych bluzgów, niezrównanego retro-speca Jamesa Rolfe - twórcę kultowego już cyklu „Angry Video Game Nerd”. Pora na gości z jedną nogą w komputerach. Szaleńców, maniaków, cyber-wariatów. Wielbicieli wszystkiego co strzela. Nerdów jakich mało. Po tym materiale umrzecie ze śmiechu. Dowiecie się również skąd wzięło się to całe moje zamiłowanie do boomheadshotowania. Wybrałem więc dla Was rozkoszny zestaw takich fuckmind-ów, po których zeżrecie monitory, padniecie na glebę i zabłagacie o litość. Panie i Panowie, jeśli stoicie - usiądźcie, jeśli siedzicie - wstańcie (?) Przed Wami Pure Pwnage, ekipa niszcząca swoją działalnością światy. Nie mają żył - mają światłowody, nie mają dłoni - mają pady, nie mają mózgów - mają zerojedynkową kompilację mega bredni. Obejrzycie, nie zapomnicie. Zapraszam i ostrzegam.

Strona główna

Na zdrowy początek chorego odcinka:

Strona główna naszej porąbanej ekipy

Opis

Pure Pwnage (z ang. pełne rządzenie, ew. całkowite zawłaszczenie) - to internetowy, paradokumentalny show o życiu grupki pewnych Nerdów, maniaków gier komputerowych. Obecnie ukończona została pierwsza seria, składająca się z dwunastu odcinków (od 11 do 46 minut długości) oraz rozpoczął się drugi sezon. Show tworzy pięć osób. Całość opowiada o przygodach miłośników gier elektronicznych mieszkających w Toronto (Kanada), którzy chcą po prostu rządzić (own) we wszystkich rodzajach gier. Bez litości, bez granic. Pasja, oddanie, jazda i do przodu. Nagrywają filmu w studio i w terenie. Odwiedzają różne gamingowe miejsca, tworzą komediowe machinimy (kochają Mod Garry'ego), przerabiają znane filmy i teledyski. Jest w czym wybierać, co oglądać, przy czym przeżyć niezapomnianą jazdę i zaintrygować tematem znajomych, racząc ich rozbrajającym odcinkiem.

Obsada

Mamy pięciu wariatów, z których najbardziej rozpoznawalną twarzą, promującą stronę i chorą ideę niecodziennego gamingu jest Doug. Dla niego wirtual miesza się z realem. Zawsze i wszędzie.

Jeremy (Jarett Caleg) - Religia: RTS. Nietypowy język, pełen nic nie znaczących wtrąceń i slangu typowego dla graczy. Element charakterystyczny: bandana, którą ma zawsze na głowie.

Kyle (Geoff Lapaire) - młodszy brat Jeremiego. Rola: operator kamery, rzadziej urządzeń wskazujących. Ponieważ nie gra w żadne gry, jest wyśmiewany przez Jaretta. Obaj mieszkają razem.

Doug (Joel Gardiner) - Religia: FPS, przyjaciel Jeremiego. Najwięcej przyjemności czerpie ze strzelania headshotów w grach takich jak Counter Strike: Source i Call of Duty 4: Modern Warfare. Zasłynął ze swojego powiedzenia "Boom, headshot!", które weszło do slangu graczy FPS i Waszego Rojcia:)

Dave (we własnej osobie) - znakomity kucharz, który porzucił gry komputerowe w wyniku traumatycznego przeżycia z przeszłości.

Anastasia (Miranda Plant) - Religia: MMORPG. Jedyna dama w teamie. Romansuje z Jeremym.

Rojo został zainspirowany

Filmy

Pora na danie główne - filmy. Jest ich trochę, więc początek świąt macie z mocnego kopa. Jest co oglądać i z czego targać. Olejcie brzuszki i szóstki Veidera. Ze śmiechu kaloryfer macie jak w banku. W mojej ocenie, chyba najbardziej pokręcony odcinek cyklu. Oł Rili? Ja Rili! Check this out!

Co powstanie z połączenia Chucka Norris'a i Half-Life'a 2? Nic normalnego. Machinima jak ta lala z Big Big Balls! No i ta muza + najazdy na wyrazy twarzy. Bezcenne...

Kolejna machinima, tym razem Counter. Wszystko w klimacie parzenia herbaty i medycyny niekonwencjonalnej:)

Pure Pwnage Tv Show Episode. Jeden z wielu.

Doug i Jeremy szaleją, czyli World of Warcraft z przymrużeniem oka. A może na poważnie?

Wizja pracy Jeremiego. CS, czyli ryba w wodzie. Znane grepsz i gagi, podlane gdzieniegdzie kamerą w FPP.

Król dzisiejszego odcinka. Tajemnica mojego boomheadshotowania gdzie się da -zostaje odkryta. Mamy szybsze bieganie z nożem, strzały w łeb oraz rezygnację Douga ze wstąpienia do armii (mimo lepszej grafy) z powodu możliwych, zabójczych lagów. Na koniec furia naszego bohatera z powodu utraty fraga. Tekst Douga idelanie oddaje ducha filmiku: "When I grab the gun, it automatically point on someone's head". BOOOOM HEADSHOT!!! 

Krótki filmik o tym, iż wszystko co mamy w realu, przypominać może wirtualną strzelankę.

Doug Disco Dance. I wszystko jasne.

Doug w 5 sekund, czyli szybkie podsumowanie chorej bani.

Fenomenalna przeróbka popularnej sceny z filmu Matrix. In Pure Pwnage style!

P.S. Jeśli podoba Ci się mój Blog, znalazłeś/-aś w nim coś dla siebie (jakiś stały cykl, konkretny dział, itp.) i posiadasz konto na Facebook'u, "Polub go" po prawej stronie pod moim avatarem. Z góry Ci za to dziękuje. Doceniam i pozdrawiam. ROJO

Creative Nerds!:

#1 freddiew

#2 Ebeeto (AVGf)

#3 James Rolfe (AVGN)

ROJO
23 kwietnia 2011 - 11:48